443 kr Finn billige flyvninger til De greske øyer

Dette er den billigste ènveisflyprisen funnet av en KAYAK-bruker de siste 72 timene, som har søkt etter en flyreise til Norge med avgang den 25.10.. Prisene kan endres, og er kanskje ikke tilgjengelige på alle flyvninger eller reisedatoer. Klikk på prisen for å gjenskape søket for dette kuppet.
1 voksen
1 voksen, Økonomi

KAYAK søker gjennom hundrevis av reisesider samtidig etter tilbud på flyvninger til De greske øyer

 
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flyvninger til De greske øyer
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flyvninger til De greske øyer
Reiseentusiaster elsker KAYAK
41 299 237 søk i løpet av de siste 7 dagene på KAYAK

Spar 21 % eller merSammenlign flere reisesider i ett søk

Spor priserIkke klar for å booke? Lag et prisvarsel for når prisene faller.

Sambestill og spar pengerSpar penger når du sambestiller fly + hotell.

Filtrer tilbudene dineVelg klasse, gratis Wi-Fi og mer

Flytilbud
Bestillingstips
Flytilbud

Beste De greske øyer Tilbud på flybilletter

Billigste tur/retur-priser funnet av våre brukere på KAYAK de siste 72 timene
Khania (Kreta)
Khania (Kreta)1 stopp1 871 kr
Rhodos
Rhodos1 stopp2 422 kr
Iraklio
Iraklio2 stopp2 255 kr
Korfu
Korfu1 stopp1 900 kr
Thera
Thera1 stopp2 028 kr
Kos
Kos1 stopp2 146 kr
Mykonos
Mykonos2 stopp2 865 kr
Skiathos
Skiathos2 stopp3 702 kr
Zakynthos
Zakynthos1 stopp2 560 kr
Parikia
Parikia2 stopp5 661 kr
Naxos
Naxos2 stopp7 630 kr
Mytilene
Mytilene2 stopp5 090 kr
Khania (Kreta)
Khania (Kreta)1 stopp1 871 kr
Rhodos
Rhodos1 stopp2 422 kr
Iraklio
Iraklio2 stopp2 255 kr
Korfu
Korfu1 stopp1 900 kr
Thera
Thera1 stopp2 028 kr
Kos
Kos1 stopp2 146 kr
Mykonos
Mykonos2 stopp2 865 kr
Skiathos
Skiathos2 stopp3 702 kr
Zakynthos
Zakynthos1 stopp2 560 kr
Parikia
Parikia2 stopp5 661 kr
Naxos
Naxos2 stopp7 630 kr
Mytilene
Mytilene2 stopp5 090 kr

Bestill billige flybilletter til De greske øyer

 
Her er noen av de beste tilbudene nylig funnet på KAYAK på tur-retur flyvninger til De greske øyer med avgang i løpet av de neste månedene. Selv om disse flyvningene var tilgjengelige på KAYAK de siste 72 timene, kan priser og tilgjengelighet endres og tilbudene kan utløpe.
Oppdag de beste prisene ved å velge reisedatoene dine på KAYAK.

De nyeste tilbudene på tur/returflyvninger til De greske øyer

lø.. 1. nov.. - lø.. 8. nov..
Scandinavian Airlines Logo
08:00 - 20:40OSL-CHQ
11t 40m1 stopp
Scandinavian Airlines Logo
11:50 - 10:10CHQ-OSL
23t 20m1 stopp
1 871 krScandinavian Airlines
Finn Tilbud
lø.. 1. nov.. - lø.. 8. nov..
Scandinavian Airlines Logo
08:00 - 20:40OSL-CHQ
11t 40m1 stopp
Scandinavian Airlines Logo
11:50 - 10:10CHQ-OSL
23t 20m1 stopp
1 900 krScandinavian Airlines
Finn Tilbud
lø.. 8. nov.. - lø.. 15. nov..
Flere flyselskaper Logo
15:30 - 11:10OSL-CFU
18t 40m1 stopp
Flere flyselskaper Logo
12:05 - 20:50CFU-OSL
9t 45m1 stopp
1 999 krFlere flyselskaper
Finn Tilbud
ma.. 13. okt.. - ma.. 20. okt..
SWISS Logo
05:40 - 20:00OSL-JTR
13t 20m1 stopp
SWISS Logo
20:45 - 13:05JTR-OSL
17t 20m1 stopp
2 028 krSWISS
Finn Tilbud
fr.. 31. okt.. - fr.. 7. nov..
Lufthansa Logo
16:35 - 02:25OSL-HER
8t 50m2 stopp
Lufthansa Logo
19:25 - 11:00HER-OSL
16t 35m1 stopp
2 520 krLufthansa
Finn Tilbud
fr.. 31. okt.. - fr.. 7. nov..
Lufthansa Logo
16:35 - 02:25OSL-HER
8t 50m2 stopp
Lufthansa Logo
19:25 - 11:00HER-OSL
16t 35m1 stopp
2 580 krLufthansa
Finn Tilbud
ma.. 6. okt.. - ma.. 13. okt..
SWISS Logo
05:40 - 20:00OSL-JTR
13t 20m1 stopp
SWISS Logo
20:45 - 13:05JTR-OSL
17t 20m1 stopp
2 826 krSWISS
Finn Tilbud
to.. 16. okt.. - on.. 22. okt..
Aegean Airlines Logo
06:00 - 08:00OSL-CFU
25t 00m1 stopp
Aegean Airlines Logo
20:00 - 16:20CFU-OSL
21t 20m2 stopp
4 480 krAegean Airlines
Finn Tilbud
ma.. 13. okt.. - ma.. 20. okt..
Aegean Airlines Logo
17:00 - 07:45OSL-JTR
13t 45m2 stopp
Aegean Airlines Logo
22:00 - 16:20JTR-OSL
19t 20m2 stopp
4 883 krAegean Airlines
Finn Tilbud
lø.. 4. okt.. - lø.. 11. okt..
Finnair Logo
08:35 - 19:35OSL-JTR
10t 00m1 stopp
Finnair Logo
11:05 - 20:05JTR-OSL
10t 00m1 stopp
5 257 krFinnair
Finn Tilbud
Bestillingstips

KAYAKs innsikter og trender for flyvninger til De greske øyer

Get data-powered insights and trends for flights til De greske øyer to help you find the cheapest flights, the best time to fly and much more.

Hvilken flyreise er den billigste til De greske øyer?

Dette er de beste prisene på tur/retur-billetter funnet av brukere som søkte på KAYAK de siste 72 timene.

Den billigste billetten til De greske øyerfra Norge funnet i løpet av de siste 72 timene var til Korfu, på 88 kr tur/retur. Den mest populære ruten koster Ålesund (AES) til Khania (Kreta) (CHQ), og den billigste tur/retur flybilletten som er funnet i løpet av de siste 72 timene, koster 97 kr.

Hva er den billigste måneden å fly fra Norge til De greske øyer?

For å beregne daglige gjennomsnittspriser tar KAYAK alle prisene for hver dag før avreise det siste året for flyreiser fra Norge til De greske øyer, fjerner de øverste 0,1 %, og tar deretter medianen av alle verdiene for hver måned.

Den rimeligste måneden å fly fra Norge til De greske øyer er august, da prisen for tur/retur-billetter ligger på 1 880 kr i snitt. På den annen side er det dyrest å reise i Desember og juni, da gjennomsnittprisen for tur/retur-billetter ligger på henholdsvis 5 129 kr og 4 677 kr.

Hvor lang tid i forveien bør jeg booke en flyvning fra Norge til De greske øyer?

For å beregne ukentlige gjennomsnittspriser tar KAYAK alle prisene for hver uke før avreise det siste året for tur/retur flyreiser til De greske øyer, fjerner de øverste 0,1 %, og tar deretter medianen av alle verdiene for hver uke.

For å få en pris under gjennomsnittet på flyreisen fra Norge til De greske øyer, bør du bestille omtrent 2 uker før avreise, noe som sparer deg omtrent 11 % sammenlignet med å bestille i siste liten. For den aller laveste prisen, viser våre data at du bør bestille 24 uker før avreise.

Hvilken flyplass er den rimeligste å fly til i De greske øyer?

Prisene vil variere avhengig av avgangsflyplassen, men generelt den billigste flyplassen å fly til i De greske øyer er Iraklio N. Kazantzakis flyplass (HER), med en gjennomsnittlig flypris på 488 kr.

Godt å vite

LavsesongJanuar
Billigste flyvning443 kr
Beste tiden å unngå de største folkemengende, men det er en gjennomsnittlig prisøkning på 8%.
De mest populære tidspunktene å fly på, med en prisøkning på i gjennomsnitt 16 %.
Flyvning fra Oslo Gardermoen til Khania (Kreta)

Vanlige spørsmål – bestilling av flyreiser til De greske øyer

  • Hvordan klarer KAYAK å finne så lave priser på flyvninger fra Norge til De greske øyer?

    KAYAK er en reisesøkemotor. Dette innebærer at vi søker på tvers av hele Internett for å finne de beste prisene for brukerne våre. Vi behandler over 2 milliarder flyforespørsler i året, og dette gjør at vi kan vise et stort utvalg priser og alternativer for flyvninger fra Norge til De greske øyer.

  • Hvordan kan KAYAK sitt prognoseverktøy for flypriser hjelpe meg med å finne ut når det er best å kjøpe flybilletten min fra Norge til De greske øyer?

    KAYAK sitt prognoseverktøy for flypriser bruker historikkdata til å fastslå hvorvidt prisen på en flyvning fra Norge til De greske øyer vil endre seg innen 7 dager, slik at reisende vet om de bør vente eller bestille med det samme.

  • Hva er KAYAK Mix-alternativet for flyvninger fra Norge til De greske øyer?

    Med KAYAK Mix kan du kombinere enveisbilletter for å spare penger fremfor å kjøpe en vanlig tur/retur-billett. Du kan da fly fra Norge til De greske øyer med ett flyselskap, og tilbake med et annet.

  • Hva innebærer KAYAK-funksjonen «fleksible datoer», og hvorfor bør jeg ha den i bakhodet når jeg ser etter en flyvning fra Norge til De greske øyer?

    Noen ganger er ikke reisedatoer skrevet i stein. Hvis du har mulighet til å være litt fleksibel omkring reisedatoene dine, kan du bruke fleksible datoer for å se alle alternativene når du skal fly fra Norge til De greske øyer opptil 3 dager før/etter dine foretrukne datoer. Deretter kan du velge de flyvningene som passer deg best.

  • Hvilken dag er det billigst å fly til De greske øyer?

    Basert på KAYAKs data, er onsdag den billigste dagen å fly til De greske øyer på da tur/retur-billettene kan være helt nede i 4 143 kr. På den annen side er søndag den dyreste dagen å reise på, da gjennomsnittsprisene på tur/retur-billetter ligger på 4 983 kr.

  • Hvilken tid på dagen er det rimeligst å fly til De greske øyer?

    Den rimeligste tiden på dagen å fly til De greske øyer er vanligvis på ettermiddagen, da prisen for tur/retur flyvninger ligger på 370 kr i snitt. Avganger om morgenen er rundt 5% billigere gjennomsnittlig enn avganger om kvelden. Den dyreste tiden på dagen å fly til De greske øyer er vanligvis på kvelden, som er den travleste reisetiden, og hvor gjennomsnittsprisen for en billett er 470 kr.

De beste tipsene for å finne billige flyvninger til De greske øyer

  • Ser du etter billige flybilletter til De greske øyer? 2 5% av brukerne våre fant tur/returbilletter til De greske øyer til følgende (eller lavere) priser: Fra Stavanger 1 964 kr, fra Oslo Gardermoen 2 013 kr, fra Trondheim 3 616 kr
  • Skriv inn foretrukket avreiseflyplass og foretrukne reisedatoer i søkefeltet ovenfor for å låse opp de nyeste tilbudene på flybilletter De greske øyer.

Anmeldelser av de 4 beste flyselskapene som flyr til De greske øyer

 
Se ekte verifiserte KAYAK kundeanmeldelser for flyselskaper som flyr til De greske øyer. Flyselskapenes score samlet fra alle anmeldelser som er lagt inn av passasjerer på KAYAK etter å ha flydd med et flyselskap fra Norge til De greske øyer. KAYAK viser ikke anmeldelser som er eldre enn 5 år. Lær hvordan KAYAK innhenter brukeranmeldelser.
Trenger du hjelp til å velge hvilket flyselskap du skal reise med fra Norgetil De greske øyer? anmeldelser av flyselskaper på KAYAK gir en samlet poengsum for hvert flyselskap basert på en rekke faktorer, inkludert komfort, ombordstigning, underholdning på flyet og mer, for å gjøre avgjørelsen din enklere. Se flyselskapets score basert på anmeldelser hos KAYAK.
7,8
NorwegianGjennomsnittlig score basert på 233 vurderinger
7,7Ombordstigningen
7,6Komfort
8,1Besetningen
6,0Underholdning
6,6Mat
Flyselskapsvurderinger

Nye bagasjebegrensninger. En vanlig cabin luggage sertifisert bagasje er nå plutselig ikke cabin luggage mer hos Norwegian. Griskhet og dårlig service.

2,0 MiddelmådigBonka, nov. 2024OSL - AMS
Les flere anmeldelser av Norwegian

Nye bagasjebegrensninger. En vanlig cabin luggage sertifisert bagasje er nå plutselig ikke cabin luggage mer hos Norwegian. Griskhet og dårlig service.

Forsinket ombordstigning, men mesteparten av forsinkelsen ble kjørt inn igjen. Landet nesten på tidsplan

Spiste ikke noe mat. Det var ingen underholdning på denne flyvninger.

Helt ok reise, alt gikk innen schedule, bra landing. Norwegian kunne ha noen spennende blad å lese, wifi funger jo ikke optimalt.

Lang kø inn til venterom. Deretter ny kø for ombordstigning. Passkontrollen rask via elektronisk sjekk. Grei service ombord.

Jeg reiste på en billig billett og fikk det jeg betalte for. Flyet var punktlig, men kunne vært bedre renholdt.

Plutselig kun 15 minutter med internett! Jeg hadde koblet meg opp før avgang uten å være klar over denne vesentlige endringen, for at nettforbindelsen så ble kuttet mens den fortsatte å telle minutter, for så å få beskjed om at de 15 minuttene var brukt opp, nåe jeg en times tid senere prøvde å koble meg på igjen :(

Mat på vei fra Phuket til Helsinki kunne det ha vært mere av. Ellers var det fint og fly med Finnair.

Jeg ba om å kjøpe mat, men fikk til svar at ingen av måltidene som var listet i menyen var tilgjengelige for kjøp. De skulle imidlertid komme med en salgsvogn der jeg kunne få kjøpt snacks. Den uteble også. Og det var ikke fordi kabinpersonalet var travle med annet enn å snakke med hverandre. Flyet var 1/3 fullt, så de hadde plenty av tid å komme med salgsvognen. Og det minste de kunne gjort var å komme til meg med opplysning om mulige kjøp - om så snacks. Så alt annet får toppkarakter, mens kabinpersonalet får bunnplassering av meg. MERK: Dette gjaldt morgenflyet fra København direkte til Tromsø. Strekningen Bangkok - København var helt topp på alle måter.

Delayed flight departure communicated a little in advance (at least wasn't after departure time), although message sent in app around 11:30 that flight was ready for boarding, which it clearly wasn't as incoming passengers were still disembarking. Disembarking still hadn't finished by 11:40 when we should supposedly board (under the delayed time). Boarding eventually around 11:50-11:55. Never heard any reason for the delay, which is perhaps no worse than the usual tripe that the late departure was due to the late arriving plane. Pushback was regardless not too far behind the revised time - around 12:15, compared to 12:10 advice. Not entirely surprising with a late arrival, gate was reassigned, but we're then basically abandoned on the tarmac and parking bay - seems someone forgot that passengers need somehow other than the emergency slides to get off the plane; all having to ultimately depart via the rear door. Proof, well, that flying in the "pointy end" of the plane doesn't get you to your desination any quicker. Good (for me), but a little surprising from past travels, that the crew seemed to just go straight to English speaking to passengers instead of using German. Perhaps on a short flight, that is just quicker and easier. All good with the food, and in contrast to the connecting flight I had into CPH, could actually be considered a meal; despite not knowing exactly what it was. The chocolate mousse thing for the dessert went down very nicely. Crew polite and service oriented; although did put the napkin for my second orange juice down upside down (the logo was face down).

Flyet fra Oslo til Bodø var nesten en halv time forsinket, og vi var 57 personer som skulle videre med forskjellige Widerøe-fly, og de valgte å vente på oss alle. Fantastisk flott gjort av Widerøe

Not sure why the gate information would show "boarding" and then "gate closing" before anyone had actually started boarding. Was ultimately sat before the scheduled takeoff time, although takeoff was after the schedule. Favourable flying conditions allowed us to land 5 minutes early, although as there was another plane still sitting at our gate on arrival meant we were ultimately late to the gate (giving gate / disboarding times would be more honest than just the scheduled landing time). Somehow, even though there was a plane sitting at our gate on arrival, when we were allowed to taxi to the gate, there were apparently no ground staff there. What? Even though there was an incoming plane, they went elsewhere? Staff on the plane and the meal service were fine.

Billettene våre ble kansellert pga streiken. Nye billetter tur/retur Barcelona kom på 19.500,-

Hyggelig betjening som var forståelige og tilbudet de ga av drikke mm

Alt du behøver å vite om din flyvning fra De greske øyer

Nå, hva ser du etter? Finn tusenvis av andre hoteller flyvninger, leiebiler og tog og busser med KAYAK.