PRG

32 kr Finn billige flyvninger til Praha

Dette er den billigste ènveisflyprisen funnet av en KAYAK-bruker de siste 72 timene, som har søkt etter en flyreise til Praha med avgang den 22.2.. Prisene kan endres, og er kanskje ikke tilgjengelige på alle flyvninger eller reisedatoer. Klikk på prisen for å gjenskape søket for dette kuppet.
1 voksen
1 voksen, Økonomi

KAYAK søker gjennom hundrevis av reisesider samtidig etter tilbud på flyvninger til Praha

 
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flyvninger til Praha
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flyvninger til Praha
Reiseentusiaster elsker KAYAK
41 299 237 søk i løpet av de siste 7 dagene på KAYAK

Spar 21 % eller merSammenlign flere reisesider i ett søk

Spor priserIkke klar for å booke? Lag et prisvarsel for når prisene faller.

Sambestill og spar pengerSpar penger når du sambestiller fly + hotell.

Filtrer tilbudene dineVelg klasse, gratis Wi-Fi og mer

Flytilbud
Bestillingstips
Flytilbud

Billige flybilletter til Praha

 
Her er noen av de beste tilbudene nylig funnet på KAYAK på tur-retur flyvninger til Praha med avgang i løpet av de neste månedene. Selv om disse flyvningene var tilgjengelige på KAYAK de siste 72 timene, kan priser og tilgjengelighet endres og tilbudene kan utløpe.
Oppdag de beste prisene ved å velge reisedatoene dine på KAYAK.

De nyeste tilbudene på tur/returflyvninger til Praha

on.. 22. okt.. - fr.. 31. okt..
Flere flyselskaper Logo
10:10 - 12:10OSL-PRG
2t 00mdirekte
Flere flyselskaper Logo
05:55 - 16:20PRG-OSL
10t 25m1 stopp
1 285 krFlere flyselskaper
Finn Tilbud
ma.. 17. nov.. - ma.. 24. nov..
Scandinavian Airlines Logo
05:55 - 09:45BGO-PRG
3t 50m1 stopp
Scandinavian Airlines Logo
19:20 - 00:25PRG-BGO
5t 05m1 stopp
1 295 krScandinavian Airlines
Finn Tilbud
on.. 15. okt.. - fr.. 17. okt..
Ryanair Logo
08:35 - 16:00TRF-PRG
7t 25m1 stopp
Ryanair Logo
21:30 - 08:10PRG-TRF
10t 40m1 stopp
1 344 krRyanair
Finn Tilbud
fr.. 31. okt.. - sø.. 2. nov..
Ryanair Logo
20:15 - 10:50TRF-PRG
14t 35m1 stopp
Ryanair Logo
16:20 - 06:30PRG-TRF
14t 10m1 stopp
1 374 krRyanair
Finn Tilbud
on.. 22. okt.. - on.. 29. okt..
Norwegian Logo
10:10 - 12:10OSL-PRG
2t 00mdirekte
Norwegian Logo
12:30 - 14:30PRG-OSL
2t 00mdirekte
1 384 krNorwegian
Finn Tilbud
to.. 16. okt.. - to.. 23. okt..
Norwegian Logo
10:10 - 12:10OSL-PRG
2t 00mdirekte
Norwegian Logo
21:10 - 23:05PRG-OSL
1t 55mdirekte
1 524 krNorwegian
Finn Tilbud
ma.. 30. mar.. - fr.. 3. apr..
Lufthansa Logo
06:55 - 17:50SVG-PRG
10t 55m1 stopp
Lufthansa Logo
06:00 - 12:15PRG-SVG
6t 15m1 stopp
2 032 krLufthansa
Finn Tilbud
ma.. 30. mar.. - fr.. 3. apr..
Lufthansa Logo
06:55 - 17:50SVG-PRG
10t 55m1 stopp
Lufthansa Logo
11:40 - 22:55PRG-SVG
11t 15m1 stopp
2 042 krLufthansa
Finn Tilbud
to.. 11. des.. - sø.. 14. des..
KLM Logo
17:40 - 22:20BGO-PRG
4t 40m1 stopp
KLM Logo
06:00 - 10:05PRG-BGO
4t 05m1 stopp
2 121 krKLM
Finn Tilbud
to.. 11. des.. - sø.. 14. des..
KLM Logo
17:40 - 22:20BGO-PRG
4t 40m1 stopp
KLM Logo
06:00 - 10:05PRG-BGO
4t 05m1 stopp
2 300 krKLM
Finn Tilbud

Alt du trenger å vite

Når bør man reise?
Januar
Billigst • 23 % prisnedgang
april
Mest populære
Verdt å vite
Verdt å vite
+1
+1
Verdt å vite
Verdt å vite
+1
Billigste tur-returflyvning
1 285 kr
Vanlige priser: 1 514 kr–2669
Flere flyselskaper
on. 22.10.fr. 31.10.
OSL – PRG • Direkte
Billigste direktefly
1 384 kr
Vanlige priser: 1 583 kr–2808
Norwegian
on. 22.10.on. 29.10.
OSL – PRG • Direkte
Start et nytt søk
KAYAK søker gjennom flere hundre nettsider for å finne de beste reisetilbudene.
Vi håper du får en fantastisk reise til Praha!
Bestillingstips

KAYAKs innsikter og trender for flyvninger til Praha

Få datagenerert innsikt og trender på flyvninger til Prahafor å hjelpe deg med å finne de billigste flyreisene, den beste tiden å fly på og mye mer.

Hvilken måned er den billigste å fly til Praha?

For å kunne beregne månedlige gjennomsnittspriser, samler KAYAK alle priser de siste 12 månedene til Praha, fjerner de høyeste 0,1%, og bergener deretter medianen av alle verdier for hver måned.

Den rimeligste måneden å fly til til Prahaer November, da ligger billettprisene for enveis flyreiser i snitt på 1 852 kr. På den andre siden, er juli og juni, de dyreste månedene å reise på, da billettprisene i snitt ligger på henholdsvis fra Norge4 073 kr og 3 266 kr For retur reiser er Januar den beste måneden med en gjennomsnittpris på 1 653 kr.

Hva er en god pris på flyvninger til Praha?

Dersom du leter etter billige flybilletter til Praha, 25% av våre brukere fant billettertil Praha til følgende pris eller lavere: Fra Oslo Gardermoen flyplass 942 kr èn vei - 1 614 kr tur/retur.

Hvor lang tid i forveien bør jeg booke en flyvning til Praha?

For å beregne ukentlige gjennomsnittspriser tar KAYAK alle prisene for hver uke før avreise det siste året for tur/retur flyreiser til Praha, fjerner de øverste 0,1 %, og tar deretter medianen av alle verdiene for hver uke.

For å få en pris under gjennomsnittet, bør du booke rundt 1 uke før avreise. For å få den absolutt laveste prisen, viser våre data at du bør booke71 dager før avreise.

Kjekt å vite – bestill billige Praha flybilletter

LavsesongJanuar
Billigste flyvning319 kr
De beste tidspunktene å unngå folkemassene på, med et prisfall på i gjennomsnitt 17 %.
De mest populære tidspunktene å fly på, med en prisøkning på i gjennomsnitt 1 %.
Flyvning fra Oslo Gardermoen til Praha

Når bør man bestille fly til Praha?

Er du fleksibel på reisedatoer? Finn de beste tidene å reise påtil Praha basert på våre flydata for siste 12 måneder. Finn den rimeligste måneden, til og med rimeligste dagen å fly på.
Estimert pris for tur/retur
KAYAK ser på alle historiske flydata for hver dato for å gi en anslått pris for enveisreiser eller tur-retur med en varighet på opptil 40 dager. Informasjonen gjelder flyvninger til Praha basert på din lokasjon. Selv om vi prøver å gi faktiske minimumspriser for hver dato, er noen priser spådommer og faktiske priser kan variere.

Vanlige spørsmål – bestilling av flyreiser til Praha

  • Hvor langt er det fra Praha Václav Havel Prague Lufthavn til sentrum av Praha?

    Sentrum av Praha ligger 11 km unna Praha Václav Havel Prague Lufthavn.

  • Hvor mye koster en flyreise til Praha?

    I gjennomsnitt koster en flyvningi Praha 1 834 kr. Den billigste prisen funnet på KAYAK de siste 2 ukene kostet 326 kr og hadde avgang fraOslo Gardermoen flyplass.

  • Hvilken dag er det billigst å fly på til Praha?

    Basert på KAYAKs data, er søndag den rimeligste dagen å fly påtil Praha da kan billetteprisene være helt nede i 2 139 kr. På den annen side, er torsdag den dyreste dagene å reise på, da prisene ligger på 2 818 kr i snitt.

  • Hvordan klarer KAYAK å finne så lave priser på flyvninger til Praha?

    KAYAK er en reisesøkemotor. Dette innebærer at vi søker på tvers av hele Internett for å finne de beste prisene for brukerne våre. Vi behandler over 2 milliarder flyforespørsler i året, og dette gjør at vi kan vise et stort utvalg priser og alternativer for flyvninger til Praha.

  • Hvordan kan KAYAK sitt prognoseverktøy for flypriser hjelpe meg med å finne ut når det er best å kjøpe flybilletten min til Praha?

    KAYAK sitt prognoseverktøy for flypriser bruker historiske data til å fastslå sannsynligheten for en potensiell prisendring på en flyvning til Praha innen 7 dager, slik at reisende vet om de bør vente eller bestille med det samme.

  • Hva er KAYAK Mix-alternativet for flyvninger til Praha?

    Med KAYAK Mix kan du kombinere enveisbilletter for å spare penger fremfor å kjøpe en vanlig tur/retur-billett. Du kan da fly til Praha med ett flyselskap, og tilbake med et annet.

  • Hva innebærer KAYAK-funksjonen «fleksible datoer», og hvorfor bør jeg ha den i bakhodet når jeg ser etter en flyvning til Praha?

    Noen ganger er ikke reisedatoer skrevet i stein. Hvis du har mulighet til å være litt fleksibel omkring reisedatoene dine, kan du bruke fleksible datoer for å se alle alternativene når du skal fly til Praha opptil 3 dager før/etter dine foretrukne datoer. Deretter kan du velge de flyvningene som passer deg best.

  • Hvilken tid på dagen er det rimeligst å fly til Praha?

    Den rimeligste tida på dagen å fly på til Praha er vanligvis på morgenen, da prisen ligger på 215 kr i snitt. Den dyreste tida på dagen å fly på til Praha er vanligvis på natten, som er den mest populære tida å reise på, og gjennomsnittprisen på en billett er 260 kr.

De beste tipsene for å finne billige flyvninger til Praha

  • Ser du etter billige flybilletter til Praha? 2 5% av brukerne våre fant tur/returbilletter til Praha til følgende (eller lavere) priser: Fra Oslo Gardermoen 1 278 kr
  • Skriv inn foretrukket avreiseflyplass og foretrukne reisedatoer i søkefeltet ovenfor for å låse opp de nyeste tilbudene på flybilletter Praha.

Foretrekker du å fly uten mellomlanding til Praha Václav Havel Prague?

 
Direkteflydata er basert på resultater for de neste 60 dagene. Finn direktflyvninger fra alle flyselskap som flyr uten mellomlanding til Praha Václav Havel Prague.
Finn hvilket flyseskap flyr direkte til Praha Václav Havel Prague flyplass, på hvilke dager og bestill direkte flyreiser.

Avganger med direktefly

Norge til Praha Václav Havel Prague

mandag

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +80 mer

ANA,Aegean Airlines, +81 mer

tirsdag

ANA,Aegean Airlines,Air Austral, +78 mer

ANA,Aegean Airlines, +79 mer

onsdag

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +79 mer

ANA,Aegean Airlines, +80 mer

torsdag

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +78 mer

ANA,Aegean Airlines, +79 mer

fredag

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +83 mer

ANA,Aegean Airlines, +84 mer

lørdag

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +77 mer

ANA,Aegean Airlines, +78 mer

søndag

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +82 mer

ANA,Aegean Airlines, +83 mer

Se flere direkteflyvninger

Returreiser med direktefly

Praha Václav Havel Prague til Norge

mandag

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +80 mer

ANA,Aegean Airlines, +81 mer

tirsdag

ANA,Aegean Airlines,Air Austral, +78 mer

ANA,Aegean Airlines, +79 mer

onsdag

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +79 mer

ANA,Aegean Airlines, +80 mer

torsdag

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +78 mer

ANA,Aegean Airlines, +79 mer

fredag

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +83 mer

ANA,Aegean Airlines, +84 mer

lørdag

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +77 mer

ANA,Aegean Airlines, +78 mer

søndag

ANA,Aegean Airlines,Aer Lingus, +82 mer

ANA,Aegean Airlines, +83 mer

Se flere direkteflyvninger

Anmeldelser av de 5 beste flyselskapene som flyr til Praha

 
Se ekte verifiserte KAYAK kundeanmeldelser for flyselskaper som flyr til Praha. Flyselskapenes score samlet fra alle anmeldelser som er lagt inn av passasjerer på KAYAK etter å ha flydd med et flyselskap fra Norge til Praha. KAYAK viser ikke anmeldelser som er eldre enn 5 år. Lær hvordan KAYAK innhenter brukeranmeldelser.
Trenger du hjelp til å velge hvilket flyselskap du skal reise med til Praha? anmeldelser av flyselskaper på KAYAK gir en samlet poengsum for hvert flyselskap basert på en rekke faktorer, inkludert komfort, ombordstigning, underholdning på flyet og mer, for å gjøre avgjørelsen din enklere. Se flyselskapets score basert på anmeldelser hos KAYAK.
7,8
KLMGjennomsnittlig score basert på 1388 vurderinger
7,8Ombordstigningen
8,4Besetningen
7,1Underholdning
7,3Mat
7,7Komfort
Flyselskapsvurderinger

Flyvningen mellom Trondheim og Amsterdam var knallbra! Denne ble fløyet av KLM selv. Men flyet fra Amsterdam til Alicante ble fløyet av Transavia, og dette var en skuffelse fra begynnelse til slutt! For det første startet fikk vi mail med beskjed om at maks størrelse på handbagasje på dette flyet var 40x30x20cm, noe som er betraktelig mindre enn hva andre tillater. Mens vi stod og ventet på å boarde, kom det ei dama og merket alle som hadde normal størrelse på handbagasjen, med at bagasjen var ok. Hadde man vist dette, så hadde vi tatt med normal handbagasje. Og så startet de ombordstigningen etter flyet egentlig skulle ha tatt av, og flyet var der i god tid før. Ombord på flyet, så var det så trangt at det var umulig å sitte normalt! Nei dette var en stor skuffelse. Blir ikke å bruke KLM på denne ruten igjen, så lenge Transavia flyr

4,0 OkAnonym, sep. 2023TRD - AMS
Les flere anmeldelser av KLM

Flyvningen mellom Trondheim og Amsterdam var knallbra! Denne ble fløyet av KLM selv. Men flyet fra Amsterdam til Alicante ble fløyet av Transavia, og dette var en skuffelse fra begynnelse til slutt! For det første startet fikk vi mail med beskjed om at maks størrelse på handbagasje på dette flyet var 40x30x20cm, noe som er betraktelig mindre enn hva andre tillater. Mens vi stod og ventet på å boarde, kom det ei dama og merket alle som hadde normal størrelse på handbagasjen, med at bagasjen var ok. Hadde man vist dette, så hadde vi tatt med normal handbagasje. Og så startet de ombordstigningen etter flyet egentlig skulle ha tatt av, og flyet var der i god tid før. Ombord på flyet, så var det så trangt at det var umulig å sitte normalt! Nei dette var en stor skuffelse. Blir ikke å bruke KLM på denne ruten igjen, så lenge Transavia flyr

Typsik tursitklasse som på ethvert flyselskap; greit nok, liten plass, mat som forventet (ikke noe særlig) men turen gikk fint og uten overraskelser. KLM er alltid ok å reise med.

Nye bagasjebegrensninger. En vanlig cabin luggage sertifisert bagasje er nå plutselig ikke cabin luggage mer hos Norwegian. Griskhet og dårlig service.

Forsinket ombordstigning, men mesteparten av forsinkelsen ble kjørt inn igjen. Landet nesten på tidsplan

Spiste ikke noe mat. Det var ingen underholdning på denne flyvninger.

Helt ok reise, alt gikk innen schedule, bra landing. Norwegian kunne ha noen spennende blad å lese, wifi funger jo ikke optimalt.

Lang kø inn til venterom. Deretter ny kø for ombordstigning. Passkontrollen rask via elektronisk sjekk. Grei service ombord.

Jeg reiste på en billig billett og fikk det jeg betalte for. Flyet var punktlig, men kunne vært bedre renholdt.

Plutselig kun 15 minutter med internett! Jeg hadde koblet meg opp før avgang uten å være klar over denne vesentlige endringen, for at nettforbindelsen så ble kuttet mens den fortsatte å telle minutter, for så å få beskjed om at de 15 minuttene var brukt opp, nåe jeg en times tid senere prøvde å koble meg på igjen :(

Delayed flight departure communicated a little in advance (at least wasn't after departure time), although message sent in app around 11:30 that flight was ready for boarding, which it clearly wasn't as incoming passengers were still disembarking. Disembarking still hadn't finished by 11:40 when we should supposedly board (under the delayed time). Boarding eventually around 11:50-11:55. Never heard any reason for the delay, which is perhaps no worse than the usual tripe that the late departure was due to the late arriving plane. Pushback was regardless not too far behind the revised time - around 12:15, compared to 12:10 advice. Not entirely surprising with a late arrival, gate was reassigned, but we're then basically abandoned on the tarmac and parking bay - seems someone forgot that passengers need somehow other than the emergency slides to get off the plane; all having to ultimately depart via the rear door. Proof, well, that flying in the "pointy end" of the plane doesn't get you to your desination any quicker. Good (for me), but a little surprising from past travels, that the crew seemed to just go straight to English speaking to passengers instead of using German. Perhaps on a short flight, that is just quicker and easier. All good with the food, and in contrast to the connecting flight I had into CPH, could actually be considered a meal; despite not knowing exactly what it was. The chocolate mousse thing for the dessert went down very nicely. Crew polite and service oriented; although did put the napkin for my second orange juice down upside down (the logo was face down).

Flyet fra Oslo til Bodø var nesten en halv time forsinket, og vi var 57 personer som skulle videre med forskjellige Widerøe-fly, og de valgte å vente på oss alle. Fantastisk flott gjort av Widerøe

Not sure why the gate information would show "boarding" and then "gate closing" before anyone had actually started boarding. Was ultimately sat before the scheduled takeoff time, although takeoff was after the schedule. Favourable flying conditions allowed us to land 5 minutes early, although as there was another plane still sitting at our gate on arrival meant we were ultimately late to the gate (giving gate / disboarding times would be more honest than just the scheduled landing time). Somehow, even though there was a plane sitting at our gate on arrival, when we were allowed to taxi to the gate, there were apparently no ground staff there. What? Even though there was an incoming plane, they went elsewhere? Staff on the plane and the meal service were fine.

Billettene våre ble kansellert pga streiken. Nye billetter tur/retur Barcelona kom på 19.500,-

SAS er i ferd med å bli håpløst utdatert for business reisende, dessverre. Man kaller det Plus og selger det inn som en business class, men det er jo bare tull... Reise fra CPH til Island var med Icelandair, full business og topp service, reise fra Reykjavik til Oslo, med SAS, var et svært gammelt fly, gamle og dårlige seter, fullt av mennesker som sild i tønne og dårlig mat. Mens flyet fra Oslo til Stavanger var nytt, alt var bedre men det burde vært motsatt; lengre distanser, bedre komfort, for fullt betalende passasjerer, men det tenker ikke SAS på. Jeg faser ut SAS fra nå av og vil fly mest mulig med andre selskap ut fra Stavanger, så det blir nok mer KLM fra nå av..

Hyggelig betjening som var forståelige og tilbudet de ga av drikke mm

Flyturen var presis og ukomplisert. Setene er ukomfortable, kunne vært bedre. Servicen ombord kunne vært mye hyggeligere.

Alt gikk som planlagt, og til rett tid. Ved ankomst Vilnius gikk det også helt etter planen, og frakten inn til ankomsthallen var god. Er veldig fornøyd. Kjøpte ikke mat, så vet ikke noe om den. Er også fornøyd med hvordan Ryanair holdt meg oppdatert med jevnlige e - poster i forkant. Ser frem til en like bra flyt ved turen tilbake til Norge.

Reiser du til et sted i nærheten av Praha?

Bestill flyreiser til Praha hvis du planlegger å besøke et av disse stedene
Liberec
Plzeň
Český Krumlov

Alt du behøver å vite om din flyvning fra Praha

Velg hvilken flyplass du vil fly til i Praha

Flyvninger til andre flyplasser i Praha. Dette er de laveste prisene funnet på KAYAK de siste 7 dagene. Pris og tilgjengelighet kan ikke garanteres.

Nå, hva ser du etter? Finn tusenvis av andre hoteller flyvninger, leiebiler og tog og busser med KAYAK.