LIS - OSL

1 251 kr Finn billige flyvninger fra Lisboa til Oslo Gardermoen

Dette er den billigste ènveisflyprisen funnet av en KAYAK-bruker de siste 72 timene, som har søkt etter en flyreise til Lisboa med avgang den 30.9.. Prisene kan endres, og er kanskje ikke tilgjengelige på alle flyvninger eller reisedatoer. Klikk på prisen for å gjenskape søket for dette kuppet.
1 voksen
1 voksen, Økonomi

KAYAK søker gjennom hundrevis av reisesider samtidig etter tilbud på flyvninger til Oslo Gardermoen flyplass

 
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flysøk fra Lisboa til Oslo.
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flysøk fra Lisboa til Oslo.
Reiseentusiaster elsker KAYAK
41 299 237 søk i løpet av de siste 7 dagene på KAYAK

Spar 21 % eller merSammenlign flere reisesider i ett søk

Spor priserIkke klar for å booke? Lag et prisvarsel for når prisene faller.

Sambestill og spar pengerSpar penger når du sambestiller fly + hotell.

Filtrer tilbudene dineVelg klasse, gratis Wi-Fi og mer

Flytilbud
Bestillingstips
Flytilbud

Billige flybilletter fra Lisboa til Oslo Gardermoen (LIS–OSL)

 
Her er noen av de beste tilbudene funnet nylig på KAYAK for tur/retur fra Lisboa til Oslo Gardermoen som har avgang i løpet av de neste månedene. Selv om disse flyvningene var tilgjengelige på KAYAK de siste 72 timene, kan priser og tilgjengelighet endres og tilbudene kan utløpe.
Oppdag de beste prisene ved å velge reisedatoene dine på KAYAK.

De nyeste tilbudene på tur/returflyvninger fra Lisboa til Oslo Gardermoen

fr.. 21. nov.. - to.. 27. nov..
 Logo
15:45 - 00:20LIS-OSL
7t 35m1 stopp
 Logo
11:50 - 18:55OSL-LIS
8t 05m1 stopp
1 951 kr
Finn Tilbud
fr.. 9. jan.. - sø.. 11. jan..
 Logo
10:40 - 20:45LIS-OSL
9t 05m1 stopp
 Logo
10:00 - 16:05OSL-LIS
7t 05m1 stopp
1 961 kr
Finn Tilbud
fr.. 16. jan.. - sø.. 18. jan..
 Logo
06:30 - 14:20LIS-OSL
6t 50m1 stopp
 Logo
07:00 - 13:20OSL-LIS
7t 20m1 stopp
1 970 kr
Finn Tilbud
to.. 15. jan.. - fr.. 16. jan..
 Logo
10:50 - 19:00LIS-OSL
7t 10m1 stopp
 Logo
09:00 - 15:50OSL-LIS
7t 50m1 stopp
1 990 kr
Finn Tilbud
to.. 20. nov.. - sø.. 23. nov..
TAP AIR PORTUGAL Logo
13:00 - 18:05LIS-OSL
4t 05mdirekte
TAP AIR PORTUGAL Logo
13:00 - 16:25OSL-LIS
4t 25mdirekte
2 010 krTAP AIR PORTUGAL
Finn Tilbud
on.. 7. jan.. - ti.. 13. jan..
TAP AIR PORTUGAL Logo
07:00 - 12:10LIS-OSL
4t 10mdirekte
TAP AIR PORTUGAL Logo
18:45 - 22:00OSL-LIS
4t 15mdirekte
2 020 krTAP AIR PORTUGAL
Finn Tilbud
fr.. 28. nov.. - ma.. 1. des..
easyJet Logo
10:40 - 20:45LIS-OSL
9t 05m1 stopp
easyJet Logo
09:45 - 13:05OSL-LIS
28t 20m1 stopp
2 079 kreasyJet
Finn Tilbud
on.. 7. jan.. - sø.. 11. jan..
KLM Logo
05:00 - 11:50LIS-OSL
5t 50m1 stopp
KLM Logo
12:40 - 18:40OSL-LIS
7t 00m1 stopp
2 118 krKLM
Finn Tilbud
ti.. 13. jan.. - fr.. 16. jan..
Iberia Logo
20:45 - 14:20LIS-OSL
16t 35m1 stopp
Iberia Logo
15:00 - 23:25OSL-LIS
9t 25m1 stopp
2 325 krIberia
Finn Tilbud
ma.. 24. nov.. - to.. 27. nov..
Iberia Logo
08:20 - 14:20LIS-OSL
29t 00m1 stopp
Iberia Logo
15:00 - 23:25OSL-LIS
9t 25m1 stopp
2 394 krIberia
Finn Tilbud

Everything you should know

De beste flyselskapene
TAP AIR PORTUGAL
Billigst • fra 2 010 kr (tur-retur)
KLM
Beste anmeldelser • 7,8 poeng
Anmeldelser av flyselskaper
Anmeldelser av flyselskaper
+1
+1
Anmeldelser av flyselskaper
Anmeldelser av flyselskaper
+1
Når er det best å bestille?
3 uker
i forveien
Våre data viser at reisende som bestiller minst 3 uker i forveien sparer rundt 26% sammenlignet med å bestille i siste liten.
Innsikt
Innsikt
Innsikt
Innsikt
Når bør man reise?
mars
Billigst • 30 % prisnedgang
Desember
Mest populære
Verdt å vite
Verdt å vite
+1
+1
Verdt å vite
Verdt å vite
+1
Billigste tur-returflyvning
1 951 kr
Vanlige priser: 2 197 kr–3606
Flere flyselskaper
fr. 21.11.to. 27.11.
LIS – OSL • 1 stopp
Billigste direktefly
2 010 kr
Vanlige priser: 2 207 kr–3655
TAP AIR PORTUGAL
to. 20.11.sø. 23.11.
LIS – OSL • Direkte
Start et nytt søk
KAYAK søker gjennom flere hundre nettsider for å finne de beste reisetilbudene.
Vi håper du får en fantastisk reise til Oslo Gardermoen!
Bestillingstips

KAYAKs innsikter og trender for flyvninger fra Lisboa til Oslo Gardermoen

Få datagenerert innsikt og trender på flyvninger fra Lisboa til Oslo Gardermoen for å hjelpe deg med å finne de billigste flyreisene, den beste tiden å fly på og mye mer.

Hvor mye koster en tur-retur flyreise fra Lisboa til Oslo Gardermoen flyplass?

Hvilken ukedag er det billigst å fly fra Lisboa til Oslo Gardermoen?

Gjennomsnittprisen på alle tur/retur-flyvninger fra Lisboatil Oslo Gardermoen flyplass klikket på på KAYAK hver dag siste 12 måneder.

Fra Lisboa til Oslo Gardermoen, er torsdag den billigste dagen i snitt å reise på, og lørdag er den dyreste. Ved å fly fra Oslo Gardermoen tilbake til Lisboa, finner man som regel de beste tilbudene på fredag, og mandag er som regel dyrest.

Hvilken måned er den rimeligste å reise på fra Lisboa til Oslo Gardermoen flyplass?

For å beregne månedlige gjennomsnittspriser tar KAYAK alle prisene for hver måned det siste året på tur/retur-reiser fra Lisboa til Oslo Gardermoen flyplass, fjerner de øverste 0,1%, og tar deretter medianen av alle verdiene for hver måned.

Den rimeligste måneden å fly på fra Lisboa til Oslo Gardermoen flyplass er mars, da ligger gjennomsnittprisen på 2 010 kr. På den annen side, er det dyrest å reise i juli og august, da gjennomsnittprisen ligger på henholdsvis 4 177 kr og 3 872 kr.

Sparer jeg penger dersom velger med mellomlanding? fra Lisboa til Oslo Gardermoen flyplass?

Gjennomsnittsprisen på alle direkteflyvninger, flyvninger med en mellomlanding og flyvninger med to mellomlandinger på ruten KAYAKs brukere har funnet i sine søk siste 2 uker.

Ja, å velge mellomlanding kan koste deg mer tid, men du kan også spare penger på ruten ved å mellomlande, der det rimeligste alternativet er 1 mellomlanding til 2 123 kr i gjennomsnitt.

Hvor lang tid i forveien bør jeg booke en flyvning fra Lisboa til Oslo Gardermoen flyplass?

KAYAK bruker alle prisene for hver uke for å beregne per uke gjennomsnittspriser før avreise det siste året for tur/returfra Lisboa til Oslo Gardermoen flyplass, man fjerner de øverste 0,1 %, og tar deretter snittet av alle verdiene for hver uke.

For å få en pris under gjennomsnittet på flyreisen fra Lisboa til Oslo Gardermoen flyplass, bør du bestille omtrent 3 uker før avreise. Dette sparer deg cirka 26 % sammenlignet med å bestille i siste liten. For å få den absolutt laveste prisen, viser våre data at du bør bestille 22 uker før avreise.

Godt å vite

Lavsesongjuli
Billigste flyvning1 251 kr
Beste tiden å unngå de største folkemengende, men det er en gjennomsnittlig prisøkning på 45%.
De mest populære tidspunktene å fly på, med en prisøkning på i gjennomsnitt 1 %.
Flyvning fra Lisboa til Oslo Gardermoen

Når bør man bestille fly fra Lisboa til Oslo Gardermoen

Er du fleksibel på reisedatoer? Finn de beste tidene å reise på fra Lisboa til Oslo Gardermoen basert på våre flydata for siste 12 måneder. Finn den rimeligste måneden, til og med rimeligste dagen å fly på.
Estimert pris for tur/retur
KAYAK ser på alle historiske flydata for hver dato for å gi en anslått pris for enveisreiser eller tur-retur med en varighet på opptil 40 dager. Selv om vi prøver å gi faktiske minimumspriser for hver dato, er noen priser spådommer og faktiske priser kan variere.

Spørsmål og Svar for bestilling av fly fra Lisboa til Oslo Gardermoen

  • Hvilke flytyper flyr oftest fra Lisboa til Oslo Gardermoen?

    Airbus A321neo er den flytypen som flyr oftest på ruten fra Lisboa til Oslo Gardermoen.

  • Hvilke luftfartsallianser tilbyr flyvninger fra Lisboa til Oslo Gardermoen?

    SkyTeam, og Star Alliance er de luftfartsalliansene som flyr mellom Lisboa og Oslo Gardermoen, med Star Alliance som benyttes hyppigst på denne ruten.

  • Hvilke dager kan jeg fly direkte fra Lisboa til Oslo Gardermoen?

    Det går direktefly fra Lisboa til Oslo Gardermoen hver dag.

  • Hvilket flyselskap er det beste for flyvninger fra Lisboa til Oslo, TAP AIR PORTUGAL eller KLM?

    De to flyselskapene som er mest populære blant KAYAK-brukere for flyvninger fra Lisboa til Oslo er TAP AIR PORTUGAL og KLM. med en gjennomsnittspris på 2 712 kr og en totalvurdering på 7,1, TAP AIR PORTUGAL er det mest populære valget. KLM er også et godt alternativ for denne ruten, med en gjennomsnittspris på 4 555 kr og en totalvurdering på 7,8.

  • Hvordan klarer KAYAK å finne så lave priser på flyvninger fra Lisboa til Oslo Gardermoen?

    KAYAK er en reisesøkemotor. Dette innebærer at vi søker på tvers av hele Internett for å finne de beste prisene for brukerne våre. Vi behandler over 2 milliarder flyforespørsler i året, og dette gjør at vi kan vise et stort utvalg priser og alternativer for flyvninger fra Lisboa til Oslo Gardermoen.

  • Hvordan kan KAYAK sitt prognoseverktøy for flypriser hjelpe meg med å finne ut når det er best å bestille flybilletten min fra Lisboa til Oslo Gardermoen?

    KAYAKs verktøy for flyprisprognoser bruker historikkdata til å fastslå sannsynligheten for en potensiell prisendring på en flyvning til Lisboa fra Oslo Gardermoen innen 7 dager, slik at reisende vet om de bør vente eller bestille med det samme.

  • Hva er KAYAK Mix-alternativet for flyvninger fra Lisboa til Oslo Gardermoen?

    Med KAYAK Mix kan du kombinere enveisbilletter for å spare penger fremfor å kjøpe en vanlig tur/retur-billett. Du kan da fly til Oslo Gardermoen med ett flyselskap, og tilbake til Lisboa med et annet.

  • Hva innebærer KAYAK-funksjonen «fleksible datoer», og hvorfor bør jeg ha den i bakhodet når jeg ser etter en flyvning fra Lisboa til Oslo Gardermoen?

    Noen ganger er ikke reisedatoer skrevet i stein. Hvis du har mulighet til å være litt fleksibel omkring reisedatoene dine, kan du bruke fleksible datoer for å se alle alternativene når du skal fly til Oslo Gardermoen fra Lisboa opptil 3 dager før/etter dine foretrukne datoer. Deretter kan du velge de flyvningene som passer deg best.

KAYAKs beste tips for å finne en billig flyvning fra Lisboa til Oslo Gardermoen flyplass

  • Ser du etter en billig flyvning? 25 % av brukerne våre fant flyvninger for denne ruten for 1 621 kr eller mindre for én vei, og 2 716 kr eller mindre for tur/retur.

Foretrekker du å fly uten mellomlanding fra Lisboa Humberto Delgado til Oslo Gardermoen?

 
Direkteflydata er basert på resultater for de neste 60 dagene. Finn direktflyvninger fra alle flyselskap som flyr uten mellomlanding fra Lisboa Humberto Delgado til Oslo Gardermoen.
Finn hvilket flyseskap flyr direkte fra Lisboa Humberto Delgado flyplass til Oslo Gardermoen flyplass, på hvilke dager og bestill direkte flyreiser.

Avganger med direktefly

Lisboa Humberto Delgado til Oslo Gardermoen

mandag

TAP AIR PORTUGAL

TAP AIR PORTUGAL

tirsdag

TAP AIR PORTUGAL

TAP AIR PORTUGAL

onsdag

Norwegian,TAP AIR PORTUGAL

Norwegian,TAP AIR PORTUGAL

torsdag

TAP AIR PORTUGAL

TAP AIR PORTUGAL

fredag

TAP AIR PORTUGAL

TAP AIR PORTUGAL

lørdag

Norwegian,TAP AIR PORTUGAL

Norwegian,TAP AIR PORTUGAL

søndag

TAP AIR PORTUGAL

TAP AIR PORTUGAL

Se flere direkteflyvninger

Returreiser med direktefly

Oslo Gardermoen til Lisboa Humberto Delgado

mandag

TAP AIR PORTUGAL

TAP AIR PORTUGAL

tirsdag

TAP AIR PORTUGAL

TAP AIR PORTUGAL

onsdag

Norwegian,TAP AIR PORTUGAL

Norwegian,TAP AIR PORTUGAL

torsdag

TAP AIR PORTUGAL

TAP AIR PORTUGAL

fredag

TAP AIR PORTUGAL

TAP AIR PORTUGAL

lørdag

Norwegian,TAP AIR PORTUGAL

Norwegian,TAP AIR PORTUGAL

søndag

TAP AIR PORTUGAL

TAP AIR PORTUGAL

Se flere direkteflyvninger

Anmeldelser av de 3 beste flyselskapene som flyr fra Lisboa til Oslo Gardermoen

 
Se ekte verifiserte KAYAK kundeanmeldelser for flyselskaper som flyr fra Lisboa til Oslo. Flyselskapenes score samlet fra alle anmeldelser som er lagt inn av passasjerer på KAYAK etter å ha flydd med et flyselskap. KAYAK viser ikke anmeldelser som er eldre enn 5 år. Lær hvordan KAYAK innhenter brukeranmeldelser.
Trenger du hjelp til å velge hvilket flyselskap du skal reise med fra Lisboatil Oslo Gardermoen? anmeldelser av flyselskaper på KAYAK gir en samlet poengsum for hvert flyselskap basert på en rekke faktorer, inkludert komfort, ombordstigning, underholdning på flyet og mer, for å gjøre avgjørelsen din enklere. Se flyselskapets score basert på anmeldelser hos KAYAK.
7,8
KLMGjennomsnittlig score basert på 1385 vurderinger
7,2Underholdning
7,8Ombordstigningen
7,7Komfort
7,3Mat
8,4Besetningen
Flyselskapsvurderinger

Flyvningen mellom Trondheim og Amsterdam var knallbra! Denne ble fløyet av KLM selv. Men flyet fra Amsterdam til Alicante ble fløyet av Transavia, og dette var en skuffelse fra begynnelse til slutt! For det første startet fikk vi mail med beskjed om at maks størrelse på handbagasje på dette flyet var 40x30x20cm, noe som er betraktelig mindre enn hva andre tillater. Mens vi stod og ventet på å boarde, kom det ei dama og merket alle som hadde normal størrelse på handbagasjen, med at bagasjen var ok. Hadde man vist dette, så hadde vi tatt med normal handbagasje. Og så startet de ombordstigningen etter flyet egentlig skulle ha tatt av, og flyet var der i god tid før. Ombord på flyet, så var det så trangt at det var umulig å sitte normalt! Nei dette var en stor skuffelse. Blir ikke å bruke KLM på denne ruten igjen, så lenge Transavia flyr

4,0 OkAnonym, sep. 2023TRD - AMS
Les flere anmeldelser av KLM

Flyvningen mellom Trondheim og Amsterdam var knallbra! Denne ble fløyet av KLM selv. Men flyet fra Amsterdam til Alicante ble fløyet av Transavia, og dette var en skuffelse fra begynnelse til slutt! For det første startet fikk vi mail med beskjed om at maks størrelse på handbagasje på dette flyet var 40x30x20cm, noe som er betraktelig mindre enn hva andre tillater. Mens vi stod og ventet på å boarde, kom det ei dama og merket alle som hadde normal størrelse på handbagasjen, med at bagasjen var ok. Hadde man vist dette, så hadde vi tatt med normal handbagasje. Og så startet de ombordstigningen etter flyet egentlig skulle ha tatt av, og flyet var der i god tid før. Ombord på flyet, så var det så trangt at det var umulig å sitte normalt! Nei dette var en stor skuffelse. Blir ikke å bruke KLM på denne ruten igjen, så lenge Transavia flyr

En av besetningen var uheldig og sølte en kopp kaffe i fanget mitt under servering. Det gikk bra for min del, men kunne kanskje fått en liten kompensasjon for det. Ikke noe økonomisk, men en ekstra dessert kanskje 😉👍🏻.

Typsik tursitklasse som på ethvert flyselskap; greit nok, liten plass, mat som forventet (ikke noe særlig) men turen gikk fint og uten overraskelser. KLM er alltid ok å reise med.

Nye bagasjebegrensninger. En vanlig cabin luggage sertifisert bagasje er nå plutselig ikke cabin luggage mer hos Norwegian. Griskhet og dårlig service.

Forsinket ombordstigning, men mesteparten av forsinkelsen ble kjørt inn igjen. Landet nesten på tidsplan

Spiste ikke noe mat. Det var ingen underholdning på denne flyvninger.

Helt ok reise, alt gikk innen schedule, bra landing. Norwegian kunne ha noen spennende blad å lese, wifi funger jo ikke optimalt.

Lang kø inn til venterom. Deretter ny kø for ombordstigning. Passkontrollen rask via elektronisk sjekk. Grei service ombord.

Jeg reiste på en billig billett og fikk det jeg betalte for. Flyet var punktlig, men kunne vært bedre renholdt.

Plutselig kun 15 minutter med internett! Jeg hadde koblet meg opp før avgang uten å være klar over denne vesentlige endringen, for at nettforbindelsen så ble kuttet mens den fortsatte å telle minutter, for så å få beskjed om at de 15 minuttene var brukt opp, nåe jeg en times tid senere prøvde å koble meg på igjen :(

Jeg ba om å kjøpe mat, men fikk til svar at ingen av måltidene som var listet i menyen var tilgjengelige for kjøp. De skulle imidlertid komme med en salgsvogn der jeg kunne få kjøpt snacks. Den uteble også. Og det var ikke fordi kabinpersonalet var travle med annet enn å snakke med hverandre. Flyet var 1/3 fullt, så de hadde plenty av tid å komme med salgsvognen. Og det minste de kunne gjort var å komme til meg med opplysning om mulige kjøp - om så snacks. Så alt annet får toppkarakter, mens kabinpersonalet får bunnplassering av meg. MERK: Dette gjaldt morgenflyet fra København direkte til Tromsø. Strekningen Bangkok - København var helt topp på alle måter.

Flyet fra Oslo til Bodø var nesten en halv time forsinket, og vi var 57 personer som skulle videre med forskjellige Widerøe-fly, og de valgte å vente på oss alle. Fantastisk flott gjort av Widerøe

SAS er i ferd med å bli håpløst utdatert for business reisende, dessverre. Man kaller det Plus og selger det inn som en business class, men det er jo bare tull... Reise fra CPH til Island var med Icelandair, full business og topp service, reise fra Reykjavik til Oslo, med SAS, var et svært gammelt fly, gamle og dårlige seter, fullt av mennesker som sild i tønne og dårlig mat. Mens flyet fra Oslo til Stavanger var nytt, alt var bedre men det burde vært motsatt; lengre distanser, bedre komfort, for fullt betalende passasjerer, men det tenker ikke SAS på. Jeg faser ut SAS fra nå av og vil fly mest mulig med andre selskap ut fra Stavanger, så det blir nok mer KLM fra nå av..

Alt du behøver å vite om din flyvning fra Lisboa til Oslo Gardermoen

Velg hvilken flyplass du vil fly til i Oslo

Nå, hva ser du etter? Finn tusenvis av andre hoteller flyvninger, leiebiler og tog og busser med KAYAK.