614 kr Finn tilbud på flybilletter fra Haugesund

Dette er den billigste ènveisflyprisen funnet av en KAYAK-bruker de siste 72 timene, som har søkt etter en flyreise til Haugesund med avgang den 13.10.. Prisene kan endres, og er kanskje ikke tilgjengelige på alle flyvninger eller reisedatoer. Klikk på prisen for å gjenskape søket for dette kuppet.
1 voksen
1 voksen, Økonomi

KAYAK søker gjennom hundrevis av reisesider samtidig etter billige internasjonal flyvninger fra Haugesund

Reiseentusiaster elsker KAYAK
41 299 237 søk i løpet av de siste 7 dagene på KAYAK

Spar 24 % eller merSammenlign flere reisesider i ett søk

Spor priserIkke klar for å booke? Lag et prisvarsel for når prisene faller.

Gratis å brukeIngen skjulte kostnader eller gebyr

Filtrer tilbudene dineVelg klasse, gratis Wi-Fi og mer

Flytilbud
Nyttig informasjon
Flytilbud

Finn billige flybilletter fra Haugesund

Hvor kan jeg fly til fra Haugesund?Priser fra HAU med avreise Th. 5 7/10 og retur Th. 5 7/17

Bestill billige internasjonale flyvninger fra Haugesund

 
Her er noen av de beste tilbudene nylig funnet på KAYAK på tur/retur flyvninger fra de mest populære flyselskapenetil Haugesund med avgang i løpet av de neste månedene. Selv om disse flyvningene var tilgjengelige på KAYAK de siste 72 timene, kan priser og tilgjengelighet endres og tilbudene kan utløpe.
Oppdag de beste prisene ved å velge reisedatoene dine på KAYAK.

De nyeste tilbudene på tur-retur-reiser internasjonalt fra Haugesund til hvilken som helst destinasjon

Th. 5. 2. Thg. 10. - CN. 5. Thg. 10.
 Logo
16:00 - 23:59BGO-GDN
7t 59m1 stopp
 Logo
11:15 - 13:10GDN-BGO
1t 55mdirekte
1 007 kr
Finn Tilbud
Th. 5. 14. Thg. 8. - Th. 5. 21. Thg. 8.
 Logo
17:35 - 23:59BGO-GDN
6t 24m2 stopp
 Logo
11:15 - 13:10GDN-BGO
1t 55mdirekte
1 027 kr
Finn Tilbud
Th. 2. 27. Thg. 10. - Th. 4. 29. Thg. 10.
 Logo
20:30 - 12:30SVG-GDN
16t 00m1 stopp
 Logo
19:05 - 20:55GDN-SVG
1t 50mdirekte
1 047 kr
Finn Tilbud
Th. 3. 19. Thg. 8. - Th. 4. 3. Thg. 9.
Norwegian Logo
06:25 - 10:10BGO-ALC
3t 45mdirekte
Norwegian Logo
07:00 - 10:35ALC-BGO
3t 35mdirekte
1 138 krNorwegian
Finn Tilbud
Th. 3. 19. Thg. 8. - Th. 4. 3. Thg. 9.
Norwegian Logo
06:25 - 10:10BGO-ALC
3t 45mdirekte
Norwegian Logo
07:00 - 10:35ALC-BGO
3t 35mdirekte
1 309 krNorwegian
Finn Tilbud
CN. 24. Thg. 8. - CN. 31. Thg. 8.
 Logo
21:30 - 11:05BGO-ALC
13t 35m1 stopp
 Logo
06:45 - 10:20ALC-BGO
3t 35mdirekte
1 400 kr
Finn Tilbud
Th. 5. 21. Thg. 8. - Th. 5. 28. Thg. 8.
Norwegian Logo
20:45 - 00:30SVG-AGP
3t 45mdirekte
Norwegian Logo
16:25 - 20:05AGP-SVG
3t 40mdirekte
1 410 krNorwegian
Finn Tilbud
Th. 3. 2. Thg. 9. - Th. 5. 11. Thg. 9.
 Logo
07:00 - 23:55BGO-AGP
16t 55m1 stopp
 Logo
07:00 - 10:50AGP-BGO
3t 50mdirekte
1 712 kr
Finn Tilbud
Th. 5. 21. Thg. 8. - Th. 5. 28. Thg. 8.
 Logo
20:45 - 00:30SVG-AGP
3t 45mdirekte
 Logo
11:40 - 20:20AGP-SVG
8t 40m2 stopp
1 722 kr
Finn Tilbud
Th. 5. 30. Thg. 10. - Th. 2. 3. Thg. 11.
Lufthansa Logo
12:30 - 16:30BGO-LCY
5t 00m1 stopp
Lufthansa Logo
17:15 - 22:55LCY-BGO
4t 40m1 stopp
2 225 krLufthansa
Finn Tilbud

Bestill billige innenlandsflyvninger fra Haugesund

 
Her er noen av de beste tilbudene nylig funnet på KAYAK på tur/retur flyvninger fra de mest populære flyselskapenetil Haugesund med avgang i løpet av de neste månedene. Selv om disse flyvningene var tilgjengelige på KAYAK de siste 72 timene, kan priser og tilgjengelighet endres og tilbudene kan utløpe.
Oppdag de beste prisene ved å velge reisedatoene dine på KAYAK.

De nyeste tilbudene på tur-retur-reiser innenlands fra Haugesund

Th. 5. 17. Thg. 7. - Th. 2. 21. Thg. 7.
 Logo
19:30 - 20:20HAU-OSL
0t 50mdirekte
 Logo
07:15 - 08:10OSL-HAU
0t 55mdirekte
Th. 5. 24. Thg. 7. - Th. 2. 28. Thg. 7.
Norwegian Logo
08:35 - 09:30HAU-OSL
0t 55mdirekte
Norwegian Logo
07:15 - 08:10OSL-HAU
0t 55mdirekte
775 krNorwegian
Finn Tilbud
Th. 6. 4. Thg. 7. - Th. 2. 7. Thg. 7.
Norwegian Logo
16:15 - 17:10HAU-OSL
0t 55mdirekte
Norwegian Logo
07:15 - 08:10OSL-HAU
0t 55mdirekte
795 krNorwegian
Finn Tilbud
Nyttig informasjon

KAYAKs innsikter og trender for flyvninger fra Haugesund

Få datagenerert innsikt og trender på flyvningerfra Haugesund for å hjelpe deg med å finne de billigste flyreisene, den beste tiden å fly på og mye mer.

Hvilke steder er de meste populære å fly til fra Haugesund?

Innenlandsdestiansjonene KAYAKs brukere oftest har søkt på når de søkt på flyvninger fra Haugesund.
Basert på KAYAKs søk er det mest populært å fly til Oslo fra Haugesund (100% av det totale søkeantallet).

Hvilke internasjonale flyvninger er de mest populære fra Haugesund?

Utenlandsdestiansjonene KAYAKs brukere oftest har søkt på når de søkt på flyvninger fra Haugesund.
Det er mange internasjonale destinasjoner du kan fly til fra Haugesund. De mest populære internasjonale destinasjonene blant KAYAKs brukere er Malaga, Bangkok og London.

Hva er den lengste direkte flyvningen fra Haugesund?

Den lengste direktflyvningen du kan ha fra Haugesund er til Malaga, som tar 3t 45m. Den nest lengste er Alicante som tar 3t 30m, etterfulgt avtil Gdansk som tar 1t 40m.

Godt å vite

Lavsesongmars
Høysesongjuli
Billigste flyvning614 kr
De beste tidspunktene å unngå folkemassene på, med et prisfall på i gjennomsnitt 27 %.
De mest populære tidspunktene å fly på, med en prisøkning på i gjennomsnitt 42 %.
Flyvning fra Haugesund til Oslo

Vanlige spørsmål om bestilling av flyvninger fra Haugesund

  • Under hvilket annet navn er Haugesund også kjent for?

    Flyplasskoden til Haugesund flyplass er HAU. Det går også under Haugesund, Haugesund Airport, Karmøy.

  • Hvordan klarer KAYAK å finne så lave priser på flyvninger fra Haugesund?

    KAYAK er en reisesøkemotor. Dette innebærer at vi søker på tvers av hele Internett for å finne de beste prisene for brukerne våre. Vi behandler over 2 milliarder flyforespørsler i året, og dette gjør at vi kan vise et stort utvalg priser og alternativer for flyvninger fra Haugesund.

  • Hvordan kan KAYAK sitt prognoseverktøy for flypriser hjelpe meg med å finne ut når det er best å kjøpe flybilletten min fra Haugesund?

    KAYAK sitt prognoseverktøy for flypriser bruker historiske data til å fastslå sannsynligheten for en potensiell prisendring på en flyvning fra Haugesund innen 7 dager, slik at reisende vet om de bør vente eller bestille med det samme.

  • Hva er KAYAK Mix-alternativet for flyvninger fra Haugesund?

    Med KAYAK Mix kan du kombinere enveisbilletter for å spare penger fremfor for å kjøpe en vanlig tur/retur-billett. Du kan da fly til destinasjonen din med ett flyselskap, og tilbake til Haugesund med et annet.

  • Hva innebærer KAYAK-funksjonen «fleksible datoer», og hvorfor bør jeg ha den i bakhodet når jeg ser etter en flyvning fra Haugesund?

    Noen ganger er ikke reisedatoer skrevet i stein. Hvis du har mulighet til å være litt fleksibel omkring reisedatoene dine, kan du bruke fleksible datoer for å se alle alternativene når du skal fly fra Haugesund opptil 3 dager før/etter dine foretrukne datoer. Deretter kan du velge de flyvningene som passer deg best.

  • Hva er de billigste prisene på internasjonale flyvninger fra Haugesund?

    Den billigste enveis-reisen fra Haugesund funnet på KAYAK siste 72 timer var til Krakow J. Paul II Balice (665 kr). Den billigste tur/retur-reisen fra Haugesund funnet på KAYAK siste 72 timer var til Gdansk Rebiechowo (1 460 kr). Andre billige flyvninger fra Haugesund funnet på KAYAK siste 72 timer var blant til Alicante (1 994 kr tur/retur), to København Kastrup Copenhagen (2 054 kr tur/retur) og til London Gatwick (2 245 kr tur/retur).

Topptips for å finne en billig flyreise fra Haugesund

  • Ser du etter billige flyreiser? 25% av våre brukere har funnet billetter fra Haugesund til følgende destinasjoner til disse prisene eller mindre: Alicante 2 444 kr èn vei - 2 510 kr tur/retur; Gdansk 183 kr èn vei - 703 kr tur/retur; Oslo 872 kr èn vei - 2 057 kr tur/retur

De 5 mest populære flyselskapene som betjener fra Haugesund til Hele verden

Trenger du hjelp til å velge hvilket flyselskap du skal reise med fra Haugesundtil Hele verden? anmeldelser av flyselskaper på KAYAK gir en samlet poengsum for hvert flyselskap basert på en rekke faktorer, inkludert komfort, ombordstigning, underholdning på flyet og mer, for å gjøre avgjørelsen din enklere. Se flyselskapets score basert på anmeldelser hos KAYAK.
8,2
WideroeGjennomsnittlig score basert på 49 vurderinger
8,1Ombordstigningen
7,1Mat
7,0Underholdning
7,7Komfort
8,3Besetningen
Flyselskapsvurderinger

Overflygning, så fikk en gammel buss til Bodø. Ingen tilbud om mat eller drikke

2,0 MiddelmådigAnonym, des. 2024MQN - BOO
Les flere anmeldelser av Wideroe

Overflygning, så fikk en gammel buss til Bodø. Ingen tilbud om mat eller drikke

Flyvningen mellom Trondheim og Amsterdam var knallbra! Denne ble fløyet av KLM selv. Men flyet fra Amsterdam til Alicante ble fløyet av Transavia, og dette var en skuffelse fra begynnelse til slutt! For det første startet fikk vi mail med beskjed om at maks størrelse på handbagasje på dette flyet var 40x30x20cm, noe som er betraktelig mindre enn hva andre tillater. Mens vi stod og ventet på å boarde, kom det ei dama og merket alle som hadde normal størrelse på handbagasjen, med at bagasjen var ok. Hadde man vist dette, så hadde vi tatt med normal handbagasje. Og så startet de ombordstigningen etter flyet egentlig skulle ha tatt av, og flyet var der i god tid før. Ombord på flyet, så var det så trangt at det var umulig å sitte normalt! Nei dette var en stor skuffelse. Blir ikke å bruke KLM på denne ruten igjen, så lenge Transavia flyr

En av besetningen var uheldig og sølte en kopp kaffe i fanget mitt under servering. Det gikk bra for min del, men kunne kanskje fått en liten kompensasjon for det. Ikke noe økonomisk, men en ekstra dessert kanskje 😉👍🏻.

Typsik tursitklasse som på ethvert flyselskap; greit nok, liten plass, mat som forventet (ikke noe særlig) men turen gikk fint og uten overraskelser. KLM er alltid ok å reise med.

Ulemper: "De trenger å ha bedre kontroll på at passasjerer overholder smittevernsregler og sikkerhetsregler."

Nye bagasjebegrensninger. En vanlig cabin luggage sertifisert bagasje er nå plutselig ikke cabin luggage mer hos Norwegian. Griskhet og dårlig service.

Forsinket ombordstigning, men mesteparten av forsinkelsen ble kjørt inn igjen. Landet nesten på tidsplan

Spiste ikke noe mat. Det var ingen underholdning på denne flyvninger.

Helt ok reise, alt gikk innen schedule, bra landing. Norwegian kunne ha noen spennende blad å lese, wifi funger jo ikke optimalt.

Lang kø inn til venterom. Deretter ny kø for ombordstigning. Passkontrollen rask via elektronisk sjekk. Grei service ombord.

Jeg reiste på en billig billett og fikk det jeg betalte for. Flyet var punktlig, men kunne vært bedre renholdt.

Plutselig kun 15 minutter med internett! Jeg hadde koblet meg opp før avgang uten å være klar over denne vesentlige endringen, for at nettforbindelsen så ble kuttet mens den fortsatte å telle minutter, for så å få beskjed om at de 15 minuttene var brukt opp, nåe jeg en times tid senere prøvde å koble meg på igjen :(

Jeg ba om å kjøpe mat, men fikk til svar at ingen av måltidene som var listet i menyen var tilgjengelige for kjøp. De skulle imidlertid komme med en salgsvogn der jeg kunne få kjøpt snacks. Den uteble også. Og det var ikke fordi kabinpersonalet var travle med annet enn å snakke med hverandre. Flyet var 1/3 fullt, så de hadde plenty av tid å komme med salgsvognen. Og det minste de kunne gjort var å komme til meg med opplysning om mulige kjøp - om så snacks. Så alt annet får toppkarakter, mens kabinpersonalet får bunnplassering av meg.

Syntes ikke om at være" dus " med personalet om bord. Tonen fra personalet er for " kammeratlig "

Delayed flight departure communicated a little in advance (at least wasn't after departure time), although message sent in app around 11:30 that flight was ready for boarding, which it clearly wasn't as incoming passengers were still disembarking. Disembarking still hadn't finished by 11:40 when we should supposedly board (under the delayed time). Boarding eventually around 11:50-11:55. Never heard any reason for the delay, which is perhaps no worse than the usual tripe that the late departure was due to the late arriving plane. Pushback was regardless not too far behind the revised time - around 12:15, compared to 12:10 advice. Not entirely surprising with a late arrival, gate was reassigned, but we're then basically abandoned on the tarmac and parking bay - seems someone forgot that passengers need somehow other than the emergency slides to get off the plane; all having to ultimately depart via the rear door. Proof, well, that flying in the "pointy end" of the plane doesn't get you to your desination any quicker. Good (for me), but a little surprising from past travels, that the crew seemed to just go straight to English speaking to passengers instead of using German. Perhaps on a short flight, that is just quicker and easier. All good with the food, and in contrast to the connecting flight I had into CPH, could actually be considered a meal; despite not knowing exactly what it was. The chocolate mousse thing for the dessert went down very nicely. Crew polite and service oriented; although did put the napkin for my second orange juice down upside down (the logo was face down).

Flyet fra Oslo til Bodø var nesten en halv time forsinket, og vi var 57 personer som skulle videre med forskjellige Widerøe-fly, og de valgte å vente på oss alle. Fantastisk flott gjort av Widerøe

Not sure why the gate information would show "boarding" and then "gate closing" before anyone had actually started boarding. Was ultimately sat before the scheduled takeoff time, although takeoff was after the schedule. Favourable flying conditions allowed us to land 5 minutes early, although as there was another plane still sitting at our gate on arrival meant we were ultimately late to the gate (giving gate / disboarding times would be more honest than just the scheduled landing time). Somehow, even though there was a plane sitting at our gate on arrival, when we were allowed to taxi to the gate, there were apparently no ground staff there. What? Even though there was an incoming plane, they went elsewhere? Staff on the plane and the meal service were fine.

Billettene våre ble kansellert pga streiken. Nye billetter tur/retur Barcelona kom på 19.500,-

Flyet var overbooket og vi fikk derfor ikke være med flyet. Fikk nytt fly 3 dager etter. Dårlig oppfølging, dårlig servise, manglende kontakt med personalet på Wizz air, alt svikter

Alt du behøver å vite om din flyvning fra Haugesund

Informasjon om dine ankomst- og avgangsflyplasser

Nå, hva ser du etter? Finn tusenvis av andre hoteller flyvninger, leiebiler og tog og busser med KAYAK.