BGO - KEF

760 kr Finn billige flyvninger fra Bergen til Reykjavík

Dette er den billigste ènveisflyprisen funnet av en KAYAK-bruker de siste 72 timene, som har søkt etter en flyreise til Bergen med avgang den 31.5.. Prisene kan endres, og er kanskje ikke tilgjengelige på alle flyvninger eller reisedatoer. Klikk på prisen for å gjenskape søket for dette kuppet.
1 voksen
1 voksen, Økonomi, 0 kolli

KAYAK søker gjennom hundrevis av reisesider samtidig etter tilbud på flyvninger til Reykjavík Keflavik Intl flyplass

 
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flysøk fra Bergen til Reykjavík.
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flysøk fra Bergen til Reykjavík.
Reiseentusiaster elsker KAYAK
41,299,237 søk i løpet av de siste 7 dagene på KAYAK

Spar 25 % eller merSammenlign flere reisesider i ett søk

Spor priserIkke klar for å booke? Lag et prisvarsel for når prisene faller.

Sambestill og spar pengerSpar penger når du sambestiller fly + hotell.

Filtrer tilbudene dineVelg klasse, gratis Wi-Fi og mer

Alt du trenger å vite

Billigste tur-returflyvning
1 834 kr
Total gjennomsnitt: 3 526 kr
Flere flyselskaper
lø. 3.1.sø. 11.1.
BGO – KEF • 1 stopp
Billigste direktefly
7 376 kr
Icelandair
sø. 17.5.lø. 23.5.
BGO – KEF • Direkte
Når bør man reise?
November
Billigst • 15 % prisnedgang
juli
Mest populære
Verdt å vite
Verdt å vite
+1
+1
Verdt å vite
Verdt å vite
+1
Start et nytt søk
KAYAK søker gjennom flere hundre nettsider for å finne de beste reisetilbudene.
Vi håper du får en fantastisk reise til Keflavik Intl!
Flytilbud
Bestillingstips
Flytilbud

Billige flybilletter fra Bergen til Keflavik Intl (BGO–KEF)

 
Her er noen av de beste tilbudene funnet nylig på KAYAK for tur/retur fra Bergen til Keflavik Intl som har avgang i løpet av de neste månedene. Selv om disse flyvningene var tilgjengelige på KAYAK de siste 72 timene, kan priser og tilgjengelighet endres og tilbudene kan utløpe.
Oppdag de beste prisene ved å velge reisedatoene dine på KAYAK.

De nyeste tilbudene på tur/returflyvninger fra Bergen til Keflavik Intl

lø.. 3. jan.. - sø.. 11. jan..
Flere flyselskaper Logo
20:15 - 10:30
BGO
-
KEF
15t 15m1 stopp
Flere flyselskaper Logo
19:35 - 08:00
KEF
-
BGO
11t 25m1 stopp
1 834 krFlere flyselskaper
to.. 22. jan.. - sø.. 25. jan..
KLM Logo
14:10 - 10:25
BGO
-
KEF
21t 15m1 stopp
KLM Logo
20:05 - 10:05
KEF
-
BGO
13t 00m1 stopp
1 895 krKLM
to.. 22. jan.. - sø.. 25. jan..
KLM Logo
14:10 - 10:25
BGO
-
KEF
21t 15m1 stopp
KLM Logo
20:05 - 10:05
KEF
-
BGO
13t 00m1 stopp
1 925 krKLM
on.. 4. feb.. - on.. 11. feb..
KLM Logo
06:00 - 19:05
BGO
-
KEF
14t 05m1 stopp
KLM Logo
20:05 - 10:05
KEF
-
BGO
13t 00m1 stopp
1 966 krKLM
sø.. 18. jan.. - sø.. 25. jan..
KLM Logo
10:50 - 19:05
BGO
-
KEF
9t 15m1 stopp
KLM Logo
20:05 - 10:05
KEF
-
BGO
13t 00m1 stopp
2 077 krKLM
on.. 4. feb.. - on.. 11. feb..
KLM Logo
06:00 - 19:05
BGO
-
KEF
14t 05m1 stopp
KLM Logo
20:05 - 10:05
KEF
-
BGO
13t 00m1 stopp
2 148 krKLM
sø.. 4. jan.. - sø.. 11. jan..
Flere flyselskaper Logo
19:50 - 12:15
BGO
-
KEF
17t 25m1 stopp
Flere flyselskaper Logo
19:35 - 08:00
KEF
-
BGO
11t 25m1 stopp
2 320 krFlere flyselskaper
sø.. 11. jan.. - sø.. 11. jan..
Flere flyselskaper Logo
05:55 - 16:50
BGO
-
KEF
11t 55m1 stopp
Flere flyselskaper Logo
19:35 - 08:00
KEF
-
BGO
11t 25m1 stopp
2 371 krFlere flyselskaper
to.. 22. jan.. - sø.. 25. jan..
Flere flyselskaper Logo
05:55 - 18:55
BGO
-
KEF
14t 00m2 stopp
Flere flyselskaper Logo
19:35 - 08:00
KEF
-
BGO
11t 25m1 stopp
2 452 krFlere flyselskaper
on.. 4. feb.. - on.. 11. feb..
Scandinavian Airlines Logo
20:10 - 10:45
BGO
-
KEF
15t 35m2 stopp
Scandinavian Airlines Logo
11:30 - 19:00
KEF
-
BGO
6t 30m1 stopp
2 472 krScandinavian Airlines
Bestillingstips

KAYAKs innsikter og trender for flyvninger fra Bergen til Keflavik Intl

Få datagenerert innsikt og trender på flyvninger fra Bergen til Keflavik Intl for å hjelpe deg med å finne de billigste flyreisene, den beste tiden å fly på og mye mer.

Hvilken måned er den rimeligste å reise på fra Bergen til Reykjavík Keflavik Intl flyplass?

For å beregne månedlige gjennomsnittspriser tar KAYAK alle prisene for hver måned det siste året på tur/retur-reiser fra Bergen til Reykjavík Keflavik Intl flyplass, fjerner de øverste 0,1%, og tar deretter medianen av alle verdiene for hver måned.

Den rimeligste måneden å fly på fra Bergen til Reykjavík Keflavik Intl flyplass er November, da ligger gjennomsnittprisen på 2 888 kr. På den annen side, er det dyrest å reise i april og Desember, da gjennomsnittprisen ligger på henholdsvis 4 397 kr og 3 850 kr.

Sparer jeg penger dersom velger med mellomlanding? fra Bergen til Reykjavík Keflavik Intl flyplass?

Gjennomsnittsprisen på alle direkteflyvninger, flyvninger med en mellomlanding og flyvninger med to mellomlandinger på ruten KAYAKs brukere har funnet i sine søk siste 2 uker.

Ja, å velge mellomlanding kan koste deg mer tid, men du kan også spare penger på ruten ved å mellomlande, der det rimeligste alternativet er 1 mellomlanding til 2 853 kr i gjennomsnitt.

Godt å vite

Lavsesongmars
Billigste flyvning719 kr
De beste tidspunktene å unngå folkemassene på, med et prisfall på i gjennomsnitt 6 %.
De mest populære tidspunktene å fly på, med en prisøkning på i gjennomsnitt 1 %.
Flyvning fra Bergen til Reykjavík

Når bør man bestille fly fra Bergen til Keflavik Intl

Er du fleksibel på reisedatoer? Finn de beste tidene å reise på fra Bergen til Keflavik Intl basert på våre flydata for siste 12 måneder. Finn den rimeligste måneden, til og med rimeligste dagen å fly på.
Estimert pris for tur/retur
KAYAK ser på alle historiske flydata for hver dato for å gi en anslått pris for enveisreiser eller tur-retur med en varighet på opptil 40 dager. Selv om vi prøver å gi faktiske minimumspriser for hver dato, er noen priser spådommer og faktiske priser kan variere.

Spørsmål og Svar for bestilling av fly fra Bergen til Reykjavík

  • Hvilke flytyper flyr oftest fra Bergen til Reykjavík?

    Boeing 737 MAX 8 er den flytypen som flyr oftest på ruten fra Bergen til Reykjavík.

  • Hvilke luftfartsallianser tilbyr flyvninger fra Bergen til Reykjavík?

    SkyTeam er den eneste luftfartsalliansen som tilbyr flyvninger mellom Bergen og Reykjavík.

  • Hvilket flyselskap er det beste for flyvninger fra Bergen til Reykjavík, Icelandair eller Scandinavian Airlines?

    De to flyselskapene som er mest populære blant KAYAK-brukere for flyvninger fra Bergen til Reykjavík er Icelandair og Scandinavian Airlines. med en gjennomsnittspris på 3 348 kr og en totalvurdering på 7,0, Icelandair er det mest populære valget. Scandinavian Airlines er også et godt alternativ for denne ruten, med en gjennomsnittspris på 3 445 kr og en totalvurdering på 7,4.

  • Hvordan klarer KAYAK å finne så lave priser på flyvninger fra Bergen til Reykjavík?

    KAYAK er en reisesøkemotor. Dette innebærer at vi søker på tvers av hele Internett for å finne de beste prisene for brukerne våre. Vi behandler over 2 milliarder flyforespørsler i året, og dette gjør at vi kan vise et stort utvalg priser og alternativer for flyvninger fra Bergen til Reykjavík.

  • Hvordan kan KAYAK sitt prognoseverktøy for flypriser hjelpe meg med å finne ut når det er best å bestille flybilletten min fra Bergen til Reykjavík?

    KAYAKs verktøy for flyprisprognoser bruker historikkdata til å fastslå sannsynligheten for en potensiell prisendring på en flyvning til Bergen fra Reykjavík innen 7 dager, slik at reisende vet om de bør vente eller bestille med det samme.

  • Hva er KAYAK Mix-alternativet for flyvninger fra Bergen til Reykjavík?

    Med KAYAK Mix kan du kombinere enveisbilletter for å spare penger fremfor å kjøpe en vanlig tur/retur-billett. Du kan da fly til Reykjavík med ett flyselskap, og tilbake til Bergen med et annet.

  • Hva innebærer KAYAK-funksjonen «fleksible datoer», og hvorfor bør jeg ha den i bakhodet når jeg ser etter en flyvning fra Bergen til Reykjavík?

    Noen ganger er ikke reisedatoer skrevet i stein. Hvis du har mulighet til å være litt fleksibel omkring reisedatoene dine, kan du bruke fleksible datoer for å se alle alternativene når du skal fly til Reykjavík fra Bergen opptil 3 dager før/etter dine foretrukne datoer. Deretter kan du velge de flyvningene som passer deg best.

KAYAKs beste tips for å finne en billig flyvning fra Bergen til Reykjavík Keflavik Intl flyplass

  • Ser du etter en billig flyvning? 25 % av brukerne våre fant tur/retur-flyvninger for denne ruten for 4 049 kr eller mindre.

Anmeldelser av de beste flyselskapene som flyr fra Bergen til Keflavik Intl

 
Se ekte verifiserte KAYAK kundeanmeldelser for flyselskaper som flyr fra Bergen til Reykjavík. Flyselskapenes score samlet fra alle anmeldelser som er lagt inn av passasjerer på KAYAK etter å ha flydd med et flyselskap. KAYAK viser ikke anmeldelser som er eldre enn 5 år. Lær hvordan KAYAK innhenter brukeranmeldelser.
Trenger du hjelp til å velge hvilket flyselskap du skal reise med fra Bergentil Keflavik Intl? anmeldelser av flyselskaper på KAYAK gir en samlet poengsum for hvert flyselskap basert på en rekke faktorer, inkludert komfort, ombordstigning, underholdning på flyet og mer, for å gjøre avgjørelsen din enklere. Se flyselskapets score basert på anmeldelser hos KAYAK.
7,4
Scandinavian AirlinesGjennomsnittlig score basert på 1617 vurderinger
6,7Mat
8,0Besetningen
7,3Komfort
7,6Ombordstigningen
6,7Underholdning
Flyselskapsvurderinger

Delayed flight departure communicated a little in advance (at least wasn't after departure time), although message sent in app around 11:30 that flight was ready for boarding, which it clearly wasn't as incoming passengers were still disembarking. Disembarking still hadn't finished by 11:40 when we should supposedly board (under the delayed time). Boarding eventually around 11:50-11:55. Never heard any reason for the delay, which is perhaps no worse than the usual tripe that the late departure was due to the late arriving plane. Pushback was regardless not too far behind the revised time - around 12:15, compared to 12:10 advice. Not entirely surprising with a late arrival, gate was reassigned, but we're then basically abandoned on the tarmac and parking bay - seems someone forgot that passengers need somehow other than the emergency slides to get off the plane; all having to ultimately depart via the rear door. Proof, well, that flying in the "pointy end" of the plane doesn't get you to your desination any quicker. Good (for me), but a little surprising from past travels, that the crew seemed to just go straight to English speaking to passengers instead of using German. Perhaps on a short flight, that is just quicker and easier. All good with the food, and in contrast to the connecting flight I had into CPH, could actually be considered a meal; despite not knowing exactly what it was. The chocolate mousse thing for the dessert went down very nicely. Crew polite and service oriented; although did put the napkin for my second orange juice down upside down (the logo was face down).

6,0 BraScott, okt. 2023
OSL - CPH
Les flere anmeldelser av Scandinavian Airlines

Delayed flight departure communicated a little in advance (at least wasn't after departure time), although message sent in app around 11:30 that flight was ready for boarding, which it clearly wasn't as incoming passengers were still disembarking. Disembarking still hadn't finished by 11:40 when we should supposedly board (under the delayed time). Boarding eventually around 11:50-11:55. Never heard any reason for the delay, which is perhaps no worse than the usual tripe that the late departure was due to the late arriving plane. Pushback was regardless not too far behind the revised time - around 12:15, compared to 12:10 advice. Not entirely surprising with a late arrival, gate was reassigned, but we're then basically abandoned on the tarmac and parking bay - seems someone forgot that passengers need somehow other than the emergency slides to get off the plane; all having to ultimately depart via the rear door. Proof, well, that flying in the "pointy end" of the plane doesn't get you to your desination any quicker. Good (for me), but a little surprising from past travels, that the crew seemed to just go straight to English speaking to passengers instead of using German. Perhaps on a short flight, that is just quicker and easier. All good with the food, and in contrast to the connecting flight I had into CPH, could actually be considered a meal; despite not knowing exactly what it was. The chocolate mousse thing for the dessert went down very nicely. Crew polite and service oriented; although did put the napkin for my second orange juice down upside down (the logo was face down).

Flyet fra Oslo til Bodø var nesten en halv time forsinket, og vi var 57 personer som skulle videre med forskjellige Widerøe-fly, og de valgte å vente på oss alle. Fantastisk flott gjort av Widerøe

Not sure why the gate information would show "boarding" and then "gate closing" before anyone had actually started boarding. Was ultimately sat before the scheduled takeoff time, although takeoff was after the schedule. Favourable flying conditions allowed us to land 5 minutes early, although as there was another plane still sitting at our gate on arrival meant we were ultimately late to the gate (giving gate / disboarding times would be more honest than just the scheduled landing time). Somehow, even though there was a plane sitting at our gate on arrival, when we were allowed to taxi to the gate, there were apparently no ground staff there. What? Even though there was an incoming plane, they went elsewhere? Staff on the plane and the meal service were fine.

Billettene våre ble kansellert pga streiken. Nye billetter tur/retur Barcelona kom på 19.500,-

Alt du behøver å vite om din flyvning fra Bergen til Keflavik Intl

Velg hvilken flyplass du vil fly til i Reykjavík