SVG - BEG

Finn billige flyvninger fra Stavanger til Beograd fra 1 189 kr

Dette er den billigste enveisflyprisen funnet av en KAYAK-bruker de siste 72 timene ved å søke etter en flyreise med avgang den 29.8.. Prisene kan endres og er kanskje ikke tilgjengelige på alle flyvninger eller reisedatoer. Klikk på prisen for å gjenskape søket for dette kuppet.
Tur/retur
1 voksen
Økonomi
0 bager
sø. 25.6.
sø. 2.7.

Her er hvorfor reisende velger KAYAK

Spar 27 % eller merSammenlign flere reisesider med ett søk

Gratis å brukeIngen skjulte kostnader eller gebyr

Filtre tilbudene dineVelg standard, gratis Wi-Fi og mer

Samle flyreiser og spar pengerSpar penger når du binder fly + hotell.

Søk blant hundrevis av reisenettsider samtidig for å finne tilbud på flyvninger til Beograd

Verdt å vite

Lavsesong

september

Høysesong

juli

Billigste flyvning

1 189 kr

Gjennomsnittlig pris for tur/retur

3 570 kr
De beste tidspunktene å unngå folkemassene på, med et prisfall på i gjennomsnitt 24 %.
De mest populære tidspunktene å fly på, med en prisøkning på i gjennomsnitt 28 %.
Flyvning fra Stavanger til Beograd
(gjennomsnittspris over de siste 2 ukene)

Når bør man bestille fly fra Stavanger til Beograd

Estimert pris for tur/retur
Snittpris per måned
Flypriser når reisedato nærmer seg

Topptips for å finne en billig flyreise fra Stavanger

  • Den billigste flyvningen fra Stavanger til Beograd ble funnet 39 dager før avgang i gjennomsnitt.
  • Bestill minst 2 uker før avgang for å få en pris under gjennomsnittet.
  • Høysesong anses å være i juni, juli og august. Den billigste måneden for å fly er i september.
  • Avganger på morgen er rundt 12% billigere enn avganger om ettermiddagen, gjennomsnittlig*.
*Gjennomsnitt av de laveste prisene vist i KAYAK’s søkeresultater for avgang innen de neste 30 dagene

Vanlige spørsmål og svar for bestilling av flybilletter fra Stavanger til Beograd

De 4 mest populære flyselskapene som betjener fra Stavanger til Beograd

Score ifølge vurderinger fra KAYAK-kunder
7,8
KLMGjennomsnittlig score basert på 3730 vurderinger
72entertainment
74food
80overall
76comfort
79boarding
84crew
Flyselskapsvurderinger

Typsik tursitklasse som på ethvert flyselskap; greit nok, liten plass, mat som forventet (ikke noe særlig) men turen gikk fint og uten overraskelser. KLM er alltid ok å reise med.

Les mer om KLM

Typsik tursitklasse som på ethvert flyselskap; greit nok, liten plass, mat som forventet (ikke noe særlig) men turen gikk fint og uten overraskelser. KLM er alltid ok å reise med.

Ulemper: "De trenger å ha bedre kontroll på at passasjerer overholder smittevernsregler og sikkerhetsregler."
Fordeler: "Alt gikk greit så totalt sett fornøyd, dro før tiden og landet før så da fikk vi bedre tid i Amsterdam før neste avgang. Hyggelig besetning."
Ulemper: "Helt grei mat men ikke noe mer enn det."
Ulemper: "hadde sete 3C rett bak economy plus der satt det bare 2-3 mennesker men jeg fikk ikke lov å bruke toallette fremme på tross av at der var serveringsvogn som blokkerte midtgangen, helt uforståelig!"
Fordeler: "Siden vi er flying blue medlemmer (sølv) så gikk ombordstigingen veldig lett. Helt på slutten kom en flyvertinne og takket oss for at vi var lojale reisende og takket for turen. Det er første gang vi har opplevd det."
Fordeler: "Besetningen var hyggelig og serviceminded!"
Ulemper: "Du får ikke noe annet enn en liten pose med tørre flak."
Fordeler: "Hyggelig besetning."
Ulemper: "Det var en sandwich som var helt grei men ikke noe mer."

Flying First Class with Lufthansa is something special, in every aspect of the word. It just has to be experienced!

Check in working effective. Kind cabin personnel . Not too note storage place inside for carry on luggage .

Fordeler: "Nice crew."
Ulemper: "Very cold. Always very cold in premium economy section on LH 747-8."
Fordeler: "Upgraded from premium to Business class. Very good service and a good night slep."

Not sure why the gate information would show "boarding" and then "gate closing" before anyone had actually started boarding. Was ultimately sat before the scheduled takeoff time, although takeoff was after the schedule. Favourable flying conditions allowed us to land 5 minutes early, although as there was another plane still sitting at our gate on arrival meant we were ultimately late to the gate (giving gate / disboarding times would be more honest than just the scheduled landing time). Somehow, even though there was a plane sitting at our gate on arrival, when we were allowed to taxi to the gate, there were apparently no ground staff there. What? Even though there was an incoming plane, they went elsewhere? Staff on the plane and the meal service were fine.

Reisen ble kansellert begge veier pga streiken. Snakk om sevice

Billettene våre ble kansellert pga streiken. Nye billetter tur/retur Barcelona kom på 19.500,-

SAS er i ferd med å bli håpløst utdatert for business reisende, dessverre. Man kaller det Plus og selger det inn som en business class, men det er jo bare tull... Reise fra CPH til Island var med Icelandair, full business og topp service, reise fra Reykjavik til Oslo, med SAS, var et svært gammelt fly, gamle og dårlige seter, fullt av mennesker som sild i tønne og dårlig mat. Mens flyet fra Oslo til Stavanger var nytt, alt var bedre men det burde vært motsatt; lengre distanser, bedre komfort, for fullt betalende passasjerer, men det tenker ikke SAS på. Jeg faser ut SAS fra nå av og vil fly mest mulig med andre selskap ut fra Stavanger, så det blir nok mer KLM fra nå av..

Ulemper: "Spørsmål om underholdning og mat bør få et valg med «ikke relevant»"
Fordeler: "Setene er behagelige, og selv i SAS Go er det mulig å legge setene lenger ned enn jeg er vant til hos en del andre flyselskaper i samme seteklasse."
Ulemper: "Det er ikke mulig å bestille spesialmåltid samtidig med billettene, man må ringe. Dette virker unødvendig tungvint, spesielt med tanke på at det var ekstra lang ventetid hos kundeservice i den aktuelle perioden. Heldigvis var det mulig å få hjelp via Facebook, men det er visst ikke vanlig."
Ulemper: "Planes are getting old. Seats are not the most comfortable."
Fordeler: "SAS tilbyr forutsigbart god o tilstrekkelig service i alle avseende."
Ulemper: "Der var alt for litt mat å kjøpe ombord, tok slutt ... unødvendig irriterende på morgenfly."
Ulemper: "Spørsmål om mat og underholdning bør få et alternativ med "ikke relevant" eller lignende, siden det mat evt må kjøpes og siden underholdning ikke alltid er et tilbud."
Ulemper: "Mat og underholdning er enten valgfritt (kan kjøpes) eller ikke-eksisterende og spørsmålene bør derfor kunne besvarer med "ikke relevant" eller lignende"

Plutselig kun 15 minutter med internett! Jeg hadde koblet meg opp før avgang uten å være klar over denne vesentlige endringen, for at nettforbindelsen så ble kuttet mens den fortsatte å telle minutter, for så å få beskjed om at de 15 minuttene var brukt opp, nåe jeg en times tid senere prøvde å koble meg på igjen :(

Fordeler: "Kom frem i live"
Ulemper: "Renhold, søppel og mat i setene. Veldig varmt i flyet før avgang og ble sittende en stund før avgang."
Fordeler: "Supert at den sure passasjeren i midten flyttet seg til kjente annet sted i flyet. Hun var sur fordi jeg hadde plass C som hun ville ha, jeg ba henne flytte seg til sin plass på en høflig måte. Det er en grunn til at jeg reserverer på forhånd."
Ulemper: "Maten var under enhver kritikk. Helt ihjelkokt i microen. Det som skulle være broccoli var blitt en grønngul gugge. Gulrøtter uten substans, og til slutt mørt kjøtt. Men alt for salt. Åja, glemte fløtepotetene. De var så mye varmet at den var brun og tørr helt igjennom."
Fordeler: "Ganske god mat."
Ulemper: "Alt for varierende temperatur ombord. Det gikk fra iskaldt til kjempevarmt flere ganger. To runder iskaldt og to med kjempevarme. Det må vel kunne gjøres noe med?"
Ulemper: "Avgangen var avlåst slik at vi ikke hadde noe sted å sitte ned mens vi ventet på avgang"
Ulemper: "Både tur og retur var forsinket med 30 og 60 minutter. Lite info som vanlig. Mistet transport videre som vanlig. Godt nyttår"
Fordeler: "God plass, gode seter og hyggelig service."
Ulemper: "Middag var kun 1 av tre alternativer igjen når de kom til nest bakerste seteraden. Dette er litt for dårlig med tanke på premium bilettprisen. De løste det ved å hente mat fra lowfare cabinen og det etter at de hadde servert alle på premium."
Ulemper: "30 minutter forsinket førte til at jeg kom for sendt til en ferje om måtte vente ytterligere en time."
Fordeler: "Fine fly"
Ulemper: "Regler om å ikke ta med seg noe drikke i flyet, fordi Norwegian selv skal selge"
Fordeler: "Wifi på flyet, men det går sirupstregt"
Ulemper: "En stakkars dame I Gate'n som skulle sjekke inn alle samtidig som hun skulle plukke mest mulig håndbagasje som skulle til lasterommet. Veldig dårlig at dere serverer pulverkaffe på flyet!!!"

Bestill billige flybilletter fra Stavanger til Beograd

Nylige tilbud på tur/retur-reiser

16.9.lø.
1 stoppNorwegian
12t 25mSVG-BEG
18.9.ma.
1 stoppNorwegian
20t 25mBEG-SVG
2 531 kr
7.6.on.
1 stoppFlere flyselskaper
5t 30mSVG-BEG
12.6.ma.
2 stoppFlere flyselskaper
26t 30mBEG-SVG
2 575 kr
16.9.lø.
2 stoppLufthansa
8t 35mSVG-BEG
18.9.ma.
1 stoppLufthansa
18t 40mBEG-SVG
2 642 kr
16.9.lø.
2 stoppLufthansa
13t 25mSVG-BEG
18.9.ma.
2 stoppLufthansa
18t 55mBEG-SVG
2 895 kr
7.6.on.
1 stoppNorwegian
7t 20mSVG-BEG
12.6.ma.
1 stoppNorwegian
19t 20mBEG-SVG
2 950 kr
7.6.on.
2 stoppFlere flyselskaper
8t 45mSVG-BEG
10.6.lø.
1 stoppFlere flyselskaper
5t 30mBEG-SVG
3 104 kr
7.6.on.
1 stoppNorwegian
6t 35mSVG-BEG
10.6.lø.
1 stoppNorwegian
25t 55mBEG-SVG
3 126 kr
7.6.on.
2 stoppFlere flyselskaper
13t 50mSVG-BEG
12.6.ma.
2 stoppFlere flyselskaper
20t 40mBEG-SVG
3 368 kr
7.6.on.
2 stoppFlere flyselskaper
11t 00mSVG-BEG
11.6.sø.
1 stoppFlere flyselskaper
18t 05mBEG-SVG
3 599 kr
8.6.to.
1 stoppKLM
21t 55mSVG-BEG
12.6.ma.
1 stoppKLM
20t 50mBEG-SVG
3 643 kr
7.6.on.
1 stoppFlere flyselskaper
14t 50mSVG-BEG
11.6.sø.
1 stoppFlere flyselskaper
18t 05mBEG-SVG
3 698 kr
7.6.on.
2 stoppFlere flyselskaper
8t 45mSVG-BEG
10.6.lø.
2 stoppFlere flyselskaper
20t 05mBEG-SVG
3 852 kr
8.6.to.
1 stoppFlere flyselskaper
9t 05mSVG-BEG
12.6.ma.
2 stoppFlere flyselskaper
11t 00mBEG-SVG
3 863 kr
8.6.to.
2 stoppFlere flyselskaper
16t 35mSVG-BEG
12.6.ma.
2 stoppFlere flyselskaper
20t 40mBEG-SVG
3 874 kr
8.6.to.
3 stoppFlere flyselskaper
38t 40mSVG-BEG
12.6.ma.
2 stoppFlere flyselskaper
20t 40mBEG-SVG
3 885 kr
7.6.on.
1 stoppFlere flyselskaper
5t 30mSVG-BEG
9.6.fr.
2 stoppFlere flyselskaper
20t 35mBEG-SVG
3 995 kr
16.9.lø.
3 stoppScandinavian Airlines
21t 10mSVG-BEG
18.9.ma.
3 stoppScandinavian Airlines
15t 00mBEG-SVG
4 391 kr
16.9.lø.
3 stoppScandinavian Airlines
21t 10mSVG-BEG
18.9.ma.
2 stoppScandinavian Airlines
7t 00mBEG-SVG
5 129 kr
7.6.on.
2 stoppScandinavian Airlines
7t 55mSVG-BEG
10.6.lø.
3 stoppScandinavian Airlines
21t 45mBEG-SVG
5 855 kr
7.6.on.
2 stoppScandinavian Airlines
7t 55mSVG-BEG
12.6.ma.
3 stoppScandinavian Airlines
15t 55mBEG-SVG
6 604 kr

Søk etter antall stopp

Søk etter flyselskap

Søk etter pris

Nylige tilbud på enveisreiser

29.8.ti.
1 stoppNorwegian
26t 50mSVG-BEG
1 189 kr
29.8.ti.
2 stoppFlere flyselskaper
8t 05mSVG-BEG
1 673 kr
20.7.to.
1 stoppNorwegian
24t 05mSVG-BEG
1 805 kr
19.7.on.
2 stoppNorwegian
45t 30mSVG-BEG
2 157 kr
20.7.to.
2 stoppNorwegian
20t 05mSVG-BEG
2 289 kr
19.7.on.
1 stoppLufthansa
5t 40mSVG-BEG
2 542 kr
29.8.ti.
3 stoppScandinavian Airlines
9t 15mSVG-BEG
2 763 kr
20.7.to.
3 stoppScandinavian Airlines
9t 45mSVG-BEG
3 665 kr
19.7.on.
3 stoppFlere flyselskaper
23t 15mSVG-BEG
3 929 kr

Søk etter antall stopp

Søk etter flyselskap

Søk etter pris

Flybilletter fra Stavanger til Beograd

Avgang:

Stavanger (SVG)Norge

Destinasjon:

Beograd (BEG)Serbia

Returfly tilbud:

Beograd - Stavanger

Se gjennom avgangssteder:

2 377 kr

Se gjennom destinasjoner:

2 377 kr