Spar 30 % eller merSammenlign flere reisesider i ett søk
Spor priserIkke klar for å booke? Lag et prisvarsel for når prisene faller.
Filtrer tilbudene dineVelg klasse, gratis Wi-Fi og mer
Sambestill og spar pengerSpar penger når du sambestiller fly + hotell.
En flyreise mellom Barcelona og Oslo Torp Sandefjord tar minimum 4t 55m, og vil kreve minst ett stopp.
De billigste billettene til Barcelona fra Oslo Torp Sandefjord som ble funnet i løpet av de siste 3 dagene, var med Ryanair (471 kr) og Wizz Air (492 kr), og de laveste tur/retur-billettene ble funnet med Ryanair (1 166 kr) og KLM (1 807 kr).
Hvis du ser etter er tilbud på fly fra Oslo Torp Sandefjord til Barcelona, bør du se etter avganger på mandager og unngå å reise på en lørdag ettersom det normalt er den dyreste dagen. Når du flyr tilbake fra Barcelona, er det onsdag som er den billigste dagen å fly på, og fredag som er den dyreste.
Oslo Torp Sandefjord og Barcelona betjenes begge av én hovedflyplass. Du vil reise fra Oslo Torp Sandefjord med avgang fra Oslo Torp Sandefjord, og vil ankomme Barcelona-El Prat.
Tidligste avgang til Barcelona går fra Oslo Torp Sandefjord kl. kl. 00:30.
Siste avgang til Barcelona går fra Oslo Torp Sandefjord kl. kl. 23:55.
Det er ingen direktefly mellom Oslo Torp Sandefjord og Barcelona.
Vi har dessverre ikke den informasjonen for denne ruten.
SkyTeam, og oneworld er de luftfartsalliansene som flyr mellom Oslo Torp Sandefjord og Barcelona, med SkyTeam som benyttes hyppigst på denne ruten.
De to flyselskapene som er mest populære blant KAYAK-brukere for flyvninger fra Oslo til Barcelona er KLM og Ryanair. med en gjennomsnittspris på 3 543 kr og en totalvurdering på 7,8, KLM er det mest populære valget. Ryanair er også et godt alternativ for denne ruten, med en gjennomsnittspris på 2 103 kr og en totalvurdering på 6,2.
KAYAK er en reisesøkemotor. Dette innebærer at vi søker på tvers av hele Internett for å finne de beste prisene for brukerne våre. Vi behandler over 2 milliarder flyforespørsler i året, og dette gjør at vi kan vise et stort utvalg priser og alternativer for flyvninger fra Oslo Torp Sandefjord til Barcelona.
KAYAKs verktøy for flyprisprognoser bruker historikkdata til å fastslå sannsynligheten for en potensiell prisendring på en flyvning til Oslo Torp Sandefjord fra Barcelona innen 7 dager, slik at reisende vet om de bør vente eller bestille med det samme.
Med KAYAK Mix kan du kombinere enveisbilletter for å spare penger fremfor å kjøpe en vanlig tur/retur-billett. Du kan da fly til Barcelona med ett flyselskap, og tilbake til Oslo Torp Sandefjord med et annet.
Noen ganger er ikke reisedatoer skrevet i stein. Hvis du har mulighet til å være litt fleksibel omkring reisedatoene dine, kan du bruke fleksible datoer for å se alle alternativene når du skal fly til Barcelona fra Oslo Torp Sandefjord opptil 3 dager før/etter dine foretrukne datoer. Deretter kan du velge de flyvningene som passer deg best.
Flyvningen mellom Trondheim og Amsterdam var knallbra! Denne ble fløyet av KLM selv. Men flyet fra Amsterdam til Alicante ble fløyet av Transavia, og dette var en skuffelse fra begynnelse til slutt! For det første startet fikk vi mail med beskjed om at maks størrelse på handbagasje på dette flyet var 40x30x20cm, noe som er betraktelig mindre enn hva andre tillater. Mens vi stod og ventet på å boarde, kom det ei dama og merket alle som hadde normal størrelse på handbagasjen, med at bagasjen var ok. Hadde man vist dette, så hadde vi tatt med normal handbagasje. Og så startet de ombordstigningen etter flyet egentlig skulle ha tatt av, og flyet var der i god tid før. Ombord på flyet, så var det så trangt at det var umulig å sitte normalt! Nei dette var en stor skuffelse. Blir ikke å bruke KLM på denne ruten igjen, så lenge Transavia flyr
Flyvningen mellom Trondheim og Amsterdam var knallbra! Denne ble fløyet av KLM selv. Men flyet fra Amsterdam til Alicante ble fløyet av Transavia, og dette var en skuffelse fra begynnelse til slutt! For det første startet fikk vi mail med beskjed om at maks størrelse på handbagasje på dette flyet var 40x30x20cm, noe som er betraktelig mindre enn hva andre tillater. Mens vi stod og ventet på å boarde, kom det ei dama og merket alle som hadde normal størrelse på handbagasjen, med at bagasjen var ok. Hadde man vist dette, så hadde vi tatt med normal handbagasje. Og så startet de ombordstigningen etter flyet egentlig skulle ha tatt av, og flyet var der i god tid før. Ombord på flyet, så var det så trangt at det var umulig å sitte normalt! Nei dette var en stor skuffelse. Blir ikke å bruke KLM på denne ruten igjen, så lenge Transavia flyr
En av besetningen var uheldig og sølte en kopp kaffe i fanget mitt under servering. Det gikk bra for min del, men kunne kanskje fått en liten kompensasjon for det. Ikke noe økonomisk, men en ekstra dessert kanskje 😉👍🏻.
Typsik tursitklasse som på ethvert flyselskap; greit nok, liten plass, mat som forventet (ikke noe særlig) men turen gikk fint og uten overraskelser. KLM er alltid ok å reise med.
Helt ok reise, alt gikk innen schedule, bra landing. Norwegian kunne ha noen spennende blad å lese, wifi funger jo ikke optimalt.
Lang kø inn til venterom. Deretter ny kø for ombordstigning. Passkontrollen rask via elektronisk sjekk. Grei service ombord.
Jeg reiste på en billig billett og fikk det jeg betalte for. Flyet var punktlig, men kunne vært bedre renholdt.
Plutselig kun 15 minutter med internett! Jeg hadde koblet meg opp før avgang uten å være klar over denne vesentlige endringen, for at nettforbindelsen så ble kuttet mens den fortsatte å telle minutter, for så å få beskjed om at de 15 minuttene var brukt opp, nåe jeg en times tid senere prøvde å koble meg på igjen :(
Vueling flyttet flyvningene fra Tirsdag-Lørdag til Lørdag-Tirsdag. De sendte en mail men den lå i søppelpost. Så onsdagen kom fant jeg plutselig ut at jeg hadde fly og hotell på på forskjellige dager. Da var det ifølge kundeservice for sent å endre billetten..
Lousy, almost none-existing service offerings at CDG terminal 3. Only one place to buy any food, coffee etc, and it was out of food in the morning hours. Only bus transport to the planes.
Informasjon på flyet må gis langt mer tydelig, forståelig og hørbart. Dagens måte å gi informasjon på er "en vits", totalt ubrukelig.
Alt gikk som planlagt, og til rett tid. Ved ankomst Vilnius gikk det også helt etter planen, og frakten inn til ankomsthallen var god. Er veldig fornøyd. Kjøpte ikke mat, så vet ikke noe om den. Er også fornøyd med hvordan Ryanair holdt meg oppdatert med jevnlige e - poster i forkant. Ser frem til en like bra flyt ved turen tilbake til Norge.
I late 1 min and they did not let me in, was suppose to buy ither tickets. It was no any info about 30 min check in. No refund, no help, I’m injured can’t wall fast or run.
Oslo Torp Sandefjord (TRF)Norge
Barcelona (BCN)Spania
Barcelona - Oslo Torp Sandefjord