SLC

4 759 kr Finn billige flyvninger fra Oslo til Salt Lake City

Dette er den billigste ènveisflyprisen funnet av en KAYAK-bruker de siste 72 timene, som har søkt etter en flyreise til Oslo med avgang den 7.3.. Prisene kan endres, og er kanskje ikke tilgjengelige på alle flyvninger eller reisedatoer. Klikk på prisen for å gjenskape søket for dette kuppet.
1 voksen
1 voksen, Økonomi, 0 kolli

KAYAK søker gjennom hundrevis av reisesider samtidig etter tilbud på flyvninger til Salt Lake City

 
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flysøk fra Oslo til Salt Lake City.
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flysøk fra Oslo til Salt Lake City.
Reiseentusiaster elsker KAYAK
41.299.237 søk i løpet av de siste 7 dagene på KAYAK

Spar 25 % eller merSammenlign flere reisesider i ett søk

Spor priserIkke klar for å booke? Lag et prisvarsel for når prisene faller.

Sambestill og spar pengerSpar penger når du sambestiller fly + hotell.

Filtrer tilbudene dineVelg klasse, gratis Wi-Fi og mer

Alt du trenger å vite

Billigste tur-returflyvning
5 994 kr
Vanlige priser: 6 009 kr–7 376 kr
Scandinavian Airlines
ma. 26.1.ma. 2.2.
OSL – SLC • 2 stopp
Billigste enveisflyvning
4 759 kr
Vanlige priser: 6 287 kr–6 581 kr
Flere flyselskaper
lø. 7.3.
OSL – SLC • 2 stopp
De beste flyselskapene
Scandinavian Airlines
Billigst • fra 5 994 kr (tur-retur)
Delta
Beste anmeldelser • 7,9 poeng
Anmeldelser av flyselskaper
Anmeldelser av flyselskaper
+1
+1
Anmeldelser av flyselskaper
Anmeldelser av flyselskaper
+1
Start et nytt søk
KAYAK søker gjennom flere hundre nettsider for å finne de beste reisetilbudene.
Vi håper du får en fantastisk reise til Salt Lake City!
Flytilbud
Bestillingstips
Flytilbud

Billige flybilletter fra Oslo til Salt Lake City

 
Her er noen av de beste tilbudene funnet nylig på KAYAK for tur/retur fra Oslo til Salt Lake City som har avgang i løpet av de neste månedene. Selv om disse flyvningene var tilgjengelige på KAYAK de siste 72 timene, kan priser og tilgjengelighet endres og tilbudene kan utløpe.
Oppdag de beste prisene ved å velge reisedatoene dine på KAYAK.

De nyeste tilbudene på tur/returflyvninger fra Oslo til Salt Lake City

ma.. 26. jan.. - ma.. 2. feb..
Scandinavian Airlines Logo
11:05 - 21:22
OSL
-
SLC
18t 17m2 stopp
Scandinavian Airlines Logo
13:35 - 13:10
SLC
-
OSL
15t 35m2 stopp
5 994 krScandinavian Airlines
to.. 12. mar.. - ma.. 16. mar..
American Airlines Logo
07:05 - 20:54
OSL
-
SLC
20t 49m2 stopp
American Airlines Logo
15:57 - 18:40
SLC
-
OSL
19t 43m2 stopp
7 604 krAmerican Airlines
to.. 12. mar.. - ma.. 16. mar..
American Airlines Logo
07:05 - 20:54
OSL
-
SLC
20t 49m2 stopp
American Airlines Logo
15:57 - 22:40
SLC
-
OSL
23t 43m2 stopp
7 624 krAmerican Airlines
to.. 12. mar.. - ma.. 16. mar..
American Airlines Logo
07:05 - 20:54
OSL
-
SLC
20t 49m2 stopp
American Airlines Logo
17:14 - 22:40
SLC
-
OSL
22t 26m2 stopp
7 634 krAmerican Airlines
ma.. 26. jan.. - ma.. 2. feb..
Delta Logo
06:25 - 13:30
OSL
-
SLC
15t 05m1 stopp
Delta Logo
16:00 - 18:15
SLC
-
OSL
18t 15m1 stopp
8 302 krDelta
ma.. 26. jan.. - ma.. 2. feb..
Air Canada Logo
09:35 - 11:28
OSL
-
SLC
33t 53m3 stopp
Air Canada Logo
08:20 - 15:20
SLC
-
OSL
23t 00m3 stopp
8 859 krAir Canada
to.. 12. mar.. - ma.. 16. mar..
Scandinavian Airlines Logo
10:45 - 21:49
OSL
-
SLC
18t 04m1 stopp
Scandinavian Airlines Logo
13:53 - 14:15
SLC
-
OSL
17t 22m2 stopp
9 821 krScandinavian Airlines
to.. 12. mar.. - ma.. 16. mar..
Scandinavian Airlines Logo
10:45 - 21:49
OSL
-
SLC
18t 04m1 stopp
Scandinavian Airlines Logo
13:53 - 17:20
SLC
-
OSL
20t 27m2 stopp
9 851 krScandinavian Airlines
to.. 12. mar.. - ma.. 16. mar..
Scandinavian Airlines Logo
10:45 - 21:49
OSL
-
SLC
18t 04m1 stopp
Scandinavian Airlines Logo
13:53 - 15:20
SLC
-
OSL
18t 27m2 stopp
9 862 krScandinavian Airlines
to.. 12. mar.. - ma.. 16. mar..
Scandinavian Airlines Logo
10:45 - 21:49
OSL
-
SLC
18t 04m1 stopp
Scandinavian Airlines Logo
18:20 - 20:40
SLC
-
OSL
19t 20m1 stopp
10 975 krScandinavian Airlines
Bestillingstips

KAYAKs innsikter og trender for flyvninger fra Oslo til Salt Lake City

Få datagenerert innsikt og trender på flyvninger fra Oslo til Salt Lake City for å hjelpe deg med å finne de billigste flyreisene, den beste tiden å fly på og mye mer.

Hvor mye koster en tur-retur flyreise fra Oslo til Salt Lake City?

Denne analysen er basert på den billigste tur-retur-prisen som er funnet på KAYAKde siste 12 månedene, ved søk etter fly fra Oslo til Salt Lake City med avreise i Januar.

Hvilken ukedag er det billigst å fly fra Oslo til Salt Lake City?

Gjennomsnittprisen på alle tur/retur-flyvninger fra Oslotil Salt Lake City klikket på på KAYAK hver dag siste 12 måneder.

Fra Oslo til Salt Lake City, er onsdag den billigste dagen i snitt å reise på, og lørdag er den dyreste. Ved å fly fra Salt Lake City tilbake til Oslo, finner man som regel de beste tilbudene på onsdag, og torsdag er som regel dyrest.

Hvilken måned er den rimeligste å reise på fra Oslo til Salt Lake City?

For å beregne månedlige gjennomsnittspriser tar KAYAK alle prisene for hver måned det siste året på tur/retur-reiser fra Oslo til Salt Lake City, fjerner de øverste 0,1%, og tar deretter medianen av alle verdiene for hver måned.

Den rimeligste måneden å fly på fra Oslo til Salt Lake City er Januar, da ligger gjennomsnittprisen på 5 963 kr. På den annen side, er det dyrest å reise i juli og april, da gjennomsnittprisen ligger på henholdsvis 10 388 kr og 9 730 kr.

Godt å vite

Billigste flyvning4 759 kr
Flyvning fra Oslo Gardermoen til Salt Lake City

Når bør man bestille fly fra Oslo til Salt Lake City

Er du fleksibel på reisedatoer? Finn de beste tidene å reise på fra Oslo til Salt Lake City basert på våre flydata for siste 12 måneder. Finn den rimeligste måneden, til og med rimeligste dagen å fly på.
Estimert pris for tur/retur
KAYAK ser på alle historiske flydata for hver dato for å gi en anslått pris for enveisreiser eller tur-retur med en varighet på opptil 40 dager. Selv om vi prøver å gi faktiske minimumspriser for hver dato, er noen priser spådommer og faktiske priser kan variere.

Vanlige spørsmål og svar for bestilling av flybilletter fra Oslo til Salt Lake City

  • Hvilke flyplasser vil jeg bruke når jeg flyr fra Oslo til Salt Lake City?

    På vei til Salt Lake City vil du fly fra en av disse flyplassene i Oslo: Oslo Gardermoen eller Oslo Torp Sandefjord. Du vil lande på Salt Lake City Intl.

  • Hvilke flytyper flyr oftest fra Oslo til Salt Lake City?

    Vi har dessverre ikke den informasjonen for denne ruten.

  • Hvilke luftafartsallianser tilbyr flyvninger fra Oslo til Salt Lake City?

    Star Alliance, oneworld, og SkyTeam er de luftfartsalliansene som flyr mellom Oslo og Salt Lake City, med Star Alliance som benyttes hyppigst på denne ruten.

  • Hvordan klarer KAYAK å finne så lave priser på flyvninger fra Oslo til Salt Lake City?

    KAYAK er en reisesøkemotor. Dette innebærer at vi søker på tvers av hele Internett for å finne de beste prisene for brukerne våre. Vi behandler over 2 milliarder flyforespørsler i året, og dette gjør at vi kan vise et stort utvalg priser og alternativer for flyvninger fra Oslo til Salt Lake City.

  • Hvordan kan KAYAK sitt prognoseverktøy for flypriser hjelpe meg med å finne ut når det er best å kjøpe flybilletten min fra Oslo til Salt Lake City?

    KAYAK sitt prisprognoseverktøy bruker historiske data til å fastslå sannsynligheten for en potensiell prisendring på en flyvning til Salt Lake City fra Oslo innen 7 dager, slik at reisende vet om de bør vente eller bestille med det samme.

  • Hva er KAYAK Mix-alternativet for flyvninger fra Oslo til Salt Lake City?

    Med KAYAK Mix kan du kombinere enveisbilletter for å spare penger fremfor å kjøpe en vanlig tur/retur-billett. Du kan da fly til Salt Lake City med ett flyselskap, og tilbake til Oslo med et annet.

  • Hva innebærer KAYAK-funksjonen «fleksible datoer», og hvorfor bør jeg ha den i bakhodet når jeg ser etter en flyvning fra Oslo til Salt Lake City?

    Noen ganger er ikke reisedatoer skrevet i stein. Hvis du har mulighet til å være litt fleksibel omkring reisedatoene dine, kan du bruke fleksible datoer for å se alle alternativene når du skal fly til Salt Lake City fra Oslo opptil 3 dager før/etter dine foretrukne datoer. Deretter kan du velge de flyvningene som passer deg best.

Anmeldelser av de 5 beste flyselskapene som flyr fra Oslo til Salt Lake City

 
Se ekte verifiserte KAYAK kundeanmeldelser for flyselskaper som flyr fra Oslo til Salt Lake City. Flyselskapenes score samlet fra alle anmeldelser som er lagt inn av passasjerer på KAYAK etter å ha flydd med et flyselskap. KAYAK viser ikke anmeldelser som er eldre enn 5 år. Lær hvordan KAYAK innhenter brukeranmeldelser.
Trenger du hjelp til å velge hvilket flyselskap du skal reise med fra Oslotil Salt Lake City? anmeldelser av flyselskaper på KAYAK gir en samlet poengsum for hvert flyselskap basert på en rekke faktorer, inkludert komfort, ombordstigning, underholdning på flyet og mer, for å gjøre avgjørelsen din enklere. Se flyselskapets score basert på anmeldelser hos KAYAK.
7,9
DeltaGjennomsnittlig score basert på 8006 vurderinger
8,1Ombordstigningen
7,3Mat
8,5Besetningen
7,9Underholdning
7,9Komfort
Flyselskapsvurderinger
0Les flere anmeldelser av Delta

Flyvningen mellom Trondheim og Amsterdam var knallbra! Denne ble fløyet av KLM selv. Men flyet fra Amsterdam til Alicante ble fløyet av Transavia, og dette var en skuffelse fra begynnelse til slutt! For det første startet fikk vi mail med beskjed om at maks størrelse på handbagasje på dette flyet var 40x30x20cm, noe som er betraktelig mindre enn hva andre tillater. Mens vi stod og ventet på å boarde, kom det ei dama og merket alle som hadde normal størrelse på handbagasjen, med at bagasjen var ok. Hadde man vist dette, så hadde vi tatt med normal handbagasje. Og så startet de ombordstigningen etter flyet egentlig skulle ha tatt av, og flyet var der i god tid før. Ombord på flyet, så var det så trangt at det var umulig å sitte normalt! Nei dette var en stor skuffelse. Blir ikke å bruke KLM på denne ruten igjen, så lenge Transavia flyr

Typsik tursitklasse som på ethvert flyselskap; greit nok, liten plass, mat som forventet (ikke noe særlig) men turen gikk fint og uten overraskelser. KLM er alltid ok å reise med.

Delayed flight departure communicated a little in advance (at least wasn't after departure time), although message sent in app around 11:30 that flight was ready for boarding, which it clearly wasn't as incoming passengers were still disembarking. Disembarking still hadn't finished by 11:40 when we should supposedly board (under the delayed time). Boarding eventually around 11:50-11:55. Never heard any reason for the delay, which is perhaps no worse than the usual tripe that the late departure was due to the late arriving plane. Pushback was regardless not too far behind the revised time - around 12:15, compared to 12:10 advice. Not entirely surprising with a late arrival, gate was reassigned, but we're then basically abandoned on the tarmac and parking bay - seems someone forgot that passengers need somehow other than the emergency slides to get off the plane; all having to ultimately depart via the rear door. Proof, well, that flying in the "pointy end" of the plane doesn't get you to your desination any quicker. Good (for me), but a little surprising from past travels, that the crew seemed to just go straight to English speaking to passengers instead of using German. Perhaps on a short flight, that is just quicker and easier. All good with the food, and in contrast to the connecting flight I had into CPH, could actually be considered a meal; despite not knowing exactly what it was. The chocolate mousse thing for the dessert went down very nicely. Crew polite and service oriented; although did put the napkin for my second orange juice down upside down (the logo was face down).

Flyet fra Oslo til Bodø var nesten en halv time forsinket, og vi var 57 personer som skulle videre med forskjellige Widerøe-fly, og de valgte å vente på oss alle. Fantastisk flott gjort av Widerøe

Not sure why the gate information would show "boarding" and then "gate closing" before anyone had actually started boarding. Was ultimately sat before the scheduled takeoff time, although takeoff was after the schedule. Favourable flying conditions allowed us to land 5 minutes early, although as there was another plane still sitting at our gate on arrival meant we were ultimately late to the gate (giving gate / disboarding times would be more honest than just the scheduled landing time). Somehow, even though there was a plane sitting at our gate on arrival, when we were allowed to taxi to the gate, there were apparently no ground staff there. What? Even though there was an incoming plane, they went elsewhere? Staff on the plane and the meal service were fine.

Reisen ble kansellert begge veier pga streiken. Snakk om sevice

Billettene våre ble kansellert pga streiken. Nye billetter tur/retur Barcelona kom på 19.500,-

Alt du behøver å vite om din flyvning fra Oslo til Salt Lake City

Velg hvilken flyplass du vil fly til i Salt Lake City