OTP

695 kr Finn billige flyvninger fra Oslo til Bucuresti - Sammelign & Spar

Dette er den billigste ènveisflyprisen funnet av en KAYAK-bruker de siste 72 timene, som har søkt etter en flyreise til Oslo med avgang den 25.10.. Prisene kan endres, og er kanskje ikke tilgjengelige på alle flyvninger eller reisedatoer. Klikk på prisen for å gjenskape søket for dette kuppet.
1 voksen
1 voksen, Økonomi, 0 kolli

Spar 24% eller med på flyvninger. Sammenlign tilbud fra hele nettet.

Aldri mer overbetaling med våre prissporingsverktøy.

Sorter etter pris, flyselskap, og andre kriterier for å finne de beste flyvningene.

Alt du trenger å vite

Billigste tur-returflyvning
1 640 kr
Vanlige priser: 1 717 kr–2 866 kr
Flere flyselskaper
fr. 11.9.ma. 14.9.
OSL – OTP • 2 stopp
Billigste direktefly
1 853 kr
Vanlige priser: 1 635 kr–2 644 kr
Norwegian
on. 26.8.on. 2.9.
OSL – OTP • Direkte
De beste flyselskapene
Billigst • fra 1 853 kr (tur-retur)
Beste anmeldelser • 7,8 poeng
Anmeldelser av flyselskaper
Anmeldelser av flyselskaper
+1
+1
Anmeldelser av flyselskaper
Anmeldelser av flyselskaper
+1
Direktefly
Du kan fly direkte med Norwegian og Wizz Air. Gjennomsnittlig varighet er 3t 00m
Direkteflyvninger
Direkteflyvninger
+1
+1
Direkteflyvninger
Direkteflyvninger
+1
Topp ruter
Billigst • Spar i gjennomsnitt 15 %
Mest populære
Innsikt
Innsikt
Innsikt
Innsikt
Unngå forsinkelser
Mest punktlig • 94% i tid
Beste tidspunkt • Færrest forsinkelser
Innsikt
Innsikt
Innsikt
Innsikt
Start et nytt søk
KAYAK søker gjennom flere hundre nettsider for å finne de beste reisetilbudene.
Vi håper du får en fantastisk reise til Henri Coandă internasjonale lufthavn!
Flytilbud
Bestillingstips
Flytilbud

Billige flybilletter fra Oslo til Bucuresti

 
Her er noen av de beste tilbudene funnet nylig på KAYAK for tur/retur fra Oslo til Bucuresti som har avgang i løpet av de neste månedene. Selv om disse flyvningene var tilgjengelige på KAYAK de siste 72 timene, kan priser og tilgjengelighet endres og tilbudene kan utløpe.
Oppdag de beste prisene ved å velge reisedatoene dine på KAYAK.

De nyeste tilbudene på tur/returflyvninger fra Oslo til Henri Coandă internasjonale lufthavn

fr.. 11. sep.. - ma.. 14. sep..
Flere flyselskaper Logo
21:00 - 20:35
OSL
-
OTP
22t 35m
2 stopp
Flere flyselskaper Logo
21:00 - 22:45
OTP
-
OSL
26t 45m
2 stopp
1 640 krFlere flyselskaper
to.. 10. sep.. - to.. 17. sep..
Flere flyselskaper Logo
07:30 - 15:45
OSL
-
OTP
7t 15m
1 stopp
Flere flyselskaper Logo
19:35 - 15:05
OTP
-
OSL
20t 30m
2 stopp
1 669 krFlere flyselskaper
on.. 26. aug.. - on.. 2. sep..
Norwegian Logo
15:50 - 19:50
OSL
-
OTP
3t 00mdirekte
Norwegian Logo
20:30 - 22:35
OTP
-
OSL
3t 05mdirekte
1 853 krNorwegian
fr.. 11. sep.. - ma.. 14. sep..
Norwegian Logo
12:10 - 16:10
OSL
-
OTP
3t 00mdirekte
Norwegian Logo
14:40 - 16:45
OTP
-
OSL
3t 05mdirekte
1 910 krNorwegian
fr.. 11. sep.. - ma.. 14. sep..
Air Serbia Logo
21:00 - 03:05
OSL
-
OTP
5t 05m
1 stopp
Air Serbia Logo
04:30 - 08:55
OTP
-
OSL
5t 25m
1 stopp
1 959 krAir Serbia
ti.. 20. okt.. - fr.. 23. okt..
LOT Logo
19:45 - 01:50
OSL
-
OTP
5t 05m
1 stopp
LOT Logo
05:35 - 18:55
OTP
-
OSL
14t 20m
1 stopp
2 065 krLOT
ti.. 20. okt.. - fr.. 23. okt..
LOT Logo
19:45 - 01:50
OSL
-
OTP
5t 05m
1 stopp
LOT Logo
05:35 - 18:55
OTP
-
OSL
14t 20m
1 stopp
2 074 krLOT
ti.. 20. okt.. - fr.. 23. okt..
Air Serbia Logo
09:40 - 15:20
OSL
-
OTP
4t 40m
1 stopp
Air Serbia Logo
16:05 - 08:55
OTP
-
OSL
17t 50m
1 stopp
2 142 krAir Serbia
to.. 10. sep.. - to.. 17. sep..
Lufthansa Logo
07:10 - 16:20
OSL
-
OTP
8t 10m
2 stopp
Lufthansa Logo
06:15 - 15:55
OTP
-
OSL
10t 40m
2 stopp
2 721 krLufthansa
fr.. 14. aug.. - ma.. 17. aug..
Lufthansa Logo
16:45 - 23:20
OSL
-
OTP
5t 35m
1 stopp
Lufthansa Logo
13:50 - 22:05
OTP
-
OSL
9t 15m
2 stopp
2 962 krLufthansa
Bestillingstips

KAYAKs innsikter og trender for flyvninger fra Oslo til Henri Coandă internasjonale lufthavn

Få datagenerert innsikt og trender på flyvninger fra Oslo til Henri Coandă internasjonale lufthavn for å hjelpe deg med å finne de billigste flyreisene, den beste tiden å fly på og mye mer.

Hvor mye koster en tur-retur flyreise fra Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass?

Denne analysen er basert på den billigste tur-retur-prisen som er funnet på KAYAKde siste 12 månedene, ved søk etter fly fra Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass med avreise i september.

Flyprisene er under gjennomsnittet for denne ruten akkurat nå.

Flyvninger til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass fra Oslo koster vanligvis mellom 2 161 kr og 2 895 kr i september.
Den laveste prisen funnet de siste 5 dagene lå på 1 640 kr med Flere flyselskaper (11. sep.–14. sep.).

Hva er den billigste Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass flyruten?

Dataene er basert på søk etter tur-retur flyreiser på KAYAK de siste månedene.

Den billigste tur-retur-flyvningen fra Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass koster 815 kr på ruten mellom Oslo Gardermoen flyplass (OSL) og Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass (OTP). I løpet av den siste måneden var denne ruten i gjennomsnitt 15 % billigere enn andre ruter mellom Oslo og Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass. Den mest populære ruten er mellom Oslo Torp Sandefjord flyplass (TRF) og Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass (OTP).

Hvilken ukedag er det billigst å fly fra Oslo til Bucuresti?

Gjennomsnittprisen på alle tur/retur-flyvninger fra Oslotil Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass klikket på på KAYAK hver dag siste 12 måneder.

Skal du fly fra Oslo til Bucuresti, bør du reise på en torsdag, og unngå fredager, dersom du vil betale minst mulig. Når du skal tilbake til Oslo, finner du de beste prisene på torsdag, og de dyreste prisene på mandager.

Hvilken måned er den rimeligste å reise på fra Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass?

For å beregne månedlige gjennomsnittspriser tar KAYAK alle prisene for hver måned det siste året på tur/retur-reiser fra Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass, fjerner de øverste 0,1%, og tar deretter medianen av alle verdiene for hver måned.

Den rimeligste måneden å fly på fra Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass er Januar, da ligger gjennomsnittprisen på 598 kr. På den annen side, er det dyrest å reise i juli og juni, da gjennomsnittprisen ligger på henholdsvis 3 001 kr og 2 808 kr.

Hvor lang tid i forveien bør jeg booke en flyvning fra Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass?

KAYAK bruker alle prisene for hver uke for å beregne per uke gjennomsnittspriser før avreise det siste året for tur/returfra Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass, man fjerner de øverste 0,1 %, og tar deretter snittet av alle verdiene for hver uke.

For å få en pris under gjennomsnittet på flyvningen fra Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass, bør du bestille rundt 1 uke før avreise. For å få den absolutt laveste prisen, viser våre data at du bør bestille 11 uker før avreise.

Godt å vite

Billigste flyvning

695 kr
Flyvning fra Oslo Torp Sandefjord til Bucuresti

Når bør man bestille fly fra Oslo til Henri Coandă internasjonale lufthavn

Er du fleksibel på reisedatoer? Finn de beste tidene å reise på fra Oslo til Henri Coandă internasjonale lufthavn basert på våre flydata for siste 12 måneder. Finn den rimeligste måneden, til og med rimeligste dagen å fly på.
Estimert pris for tur/retur
KAYAK ser på alle historiske flydata for hver dato for å gi en anslått pris for enveisreiser eller tur-retur med en varighet på opptil 40 dager. Selv om vi prøver å gi faktiske minimumspriser for hver dato, er noen priser spådommer og faktiske priser kan variere.

Spørsmål og Svar for bestilling av fly fra Oslo til Bucuresti

  • Hvor mange flyvninger er det mellom Oslo og Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass per dag?

    Det er maksimum 1 direkteflyvning om dagen fra fra Oslo, som lander i Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass, med en gjennomsnittlig flytid på 3t 00m. Det vanligste avreisetidspunktet er 20:00, og de fleste flyvinger er på morgenen. Hver uke er det 4 flyvninger.

  • Hvilke flyplasser vil jeg bruke når jeg flyr fra Oslo til Bucuresti?

    Det er totalt 2 flyplasser i Oslo (Oslo Gardermoen og Oslo Torp Sandefjord.) og kun 1 flyplass i Bucuresti (Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn). De billigste flyvningene finner man som regel for flyruten fra Oslo Torp Sandefjord til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn.

  • Hvilke flytyper flyr oftest fra Oslo til Bucuresti?

    Vi har dessverre ikke den informasjonen for denne ruten.

  • Hvilke luftfartsallianser tilbyr flyvninger fra Oslo til Bucuresti?

    SkyTeam, og Star Alliance er de luftfartsalliansene som flyr mellom Oslo og Bucuresti, med SkyTeam som benyttes hyppigst på denne ruten.

  • Hvordan klarer KAYAK å finne så lave priser på flyvninger fra Oslo til Bucuresti?

    KAYAK er en reisesøkemotor. Dette innebærer at vi søker på tvers av hele Internett for å finne de beste prisene for brukerne våre. Vi behandler over 2 milliarder flyforespørsler i året, og dette gjør at vi kan vise et stort utvalg priser og alternativer for flyvninger fra Oslo til Bucuresti.

  • Hvordan kan KAYAK sitt prognoseverktøy for flypriser hjelpe meg med å finne ut når det er best å bestille flybilletten min fra Oslo til Bucuresti?

    KAYAKs verktøy for flyprisprognoser bruker historikkdata til å fastslå sannsynligheten for en potensiell prisendring på en flyvning til Oslo fra Bucuresti innen 7 dager, slik at reisende vet om de bør vente eller bestille med det samme.

  • Hva er KAYAK Mix-alternativet for flyvninger fra Oslo til Bucuresti?

    Med KAYAK Mix kan du kombinere enveisbilletter for å spare penger fremfor å kjøpe en vanlig tur/retur-billett. Du kan da fly til Bucuresti med ett flyselskap, og tilbake til Oslo med et annet.

  • Hva innebærer KAYAK-funksjonen «fleksible datoer», og hvorfor bør jeg ha den i bakhodet når jeg ser etter en flyvning fra Oslo til Bucuresti?

    Noen ganger er ikke reisedatoer skrevet i stein. Hvis du har mulighet til å være litt fleksibel omkring reisedatoene dine, kan du bruke fleksible datoer for å se alle alternativene når du skal fly til Bucuresti fra Oslo opptil 3 dager før/etter dine foretrukne datoer. Deretter kan du velge de flyvningene som passer deg best.

  • Hvilke flyselskap tilbyr den billigste flyvningen fra Oslo til Bucuresti?

    I løpet av de siste 5 dagene ble de billigste tur-retur-billettene fra Oslo til Bucuresti funnet hos Norwegian (1 853 kr) og Wizz Air (1 901 kr).

Foretrekker du å fly uten mellomlanding fra Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn?

 
Direkteflydata er basert på resultater for de neste 60 dagene. Finn direktflyvninger fra alle flyselskap som flyr uten mellomlanding fra Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn.
Finn hvilket flyseskap flyr direkte fra Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass, på hvilke dager og bestill direkte flyreiser.

Avganger med direktefly

Oslo til Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn

mandag

Norwegian

Norwegian

tirsdag

Wizz Air

Wizz Air

onsdag

Norwegian

Norwegian

torsdag

Wizz Air

Wizz Air

fredag

Norwegian

Norwegian

lørdag

Wizz Air

Wizz Air

søndag

Norwegian

Norwegian

Se flere direkteflyvninger

Returreiser med direktefly

Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn til Oslo

mandag

Norwegian

Norwegian

tirsdag

Wizz Air

Wizz Air

onsdag

Norwegian

Norwegian

torsdag

Wizz Air

Wizz Air

fredag

Norwegian

Norwegian

lørdag

Wizz Air

Wizz Air

søndag

Norwegian

Norwegian

Se flere direkteflyvninger

Anmeldelser av de 5 beste flyselskapene som flyr fra Oslo til Henri Coandă internasjonale lufthavn

 
Se ekte verifiserte KAYAK kundeanmeldelser for flyselskaper som flyr fra Oslo til Bucuresti. Flyselskapenes score samlet fra alle anmeldelser som er lagt inn av passasjerer på KAYAK etter å ha flydd med et flyselskap. KAYAK viser ikke anmeldelser som er eldre enn 5 år. Lær hvordan KAYAK innhenter brukeranmeldelser.
Trenger du hjelp til å velge hvilket flyselskap du skal reise med fra Oslotil Henri Coandă internasjonale lufthavn? anmeldelser av flyselskaper på KAYAK gir en samlet poengsum for hvert flyselskap basert på en rekke faktorer, inkludert komfort, ombordstigning, underholdning på flyet og mer, for å gjøre avgjørelsen din enklere. Se flyselskapets score basert på anmeldelser hos KAYAK.
7,8
KLMGjennomsnittlig score basert på 1551 vurderinger
8,4Besetningen
7,3Mat
7,2Underholdning
7,7Komfort
7,8Ombordstigningen
Flyselskapsvurderinger

Dårlig med strømuttak til og lade telefon. USB ga ikke nok strøm, og ikke noe uttak under setet

6,0 BraDaniel, apr. 2026
CTG - AMS
Les flere anmeldelser av KLM

Dårlig med strømuttak til og lade telefon. USB ga ikke nok strøm, og ikke noe uttak under setet

Flyvningen mellom Trondheim og Amsterdam var knallbra! Denne ble fløyet av KLM selv. Men flyet fra Amsterdam til Alicante ble fløyet av Transavia, og dette var en skuffelse fra begynnelse til slutt! For det første startet fikk vi mail med beskjed om at maks størrelse på handbagasje på dette flyet var 40x30x20cm, noe som er betraktelig mindre enn hva andre tillater. Mens vi stod og ventet på å boarde, kom det ei dama og merket alle som hadde normal størrelse på handbagasjen, med at bagasjen var ok. Hadde man vist dette, så hadde vi tatt med normal handbagasje. Og så startet de ombordstigningen etter flyet egentlig skulle ha tatt av, og flyet var der i god tid før. Ombord på flyet, så var det så trangt at det var umulig å sitte normalt! Nei dette var en stor skuffelse. Blir ikke å bruke KLM på denne ruten igjen, så lenge Transavia flyr

Fin tur, men gammelt fly. Norwegian har valgt å selge vanlig cola, og så gå for Pepsi Max på sukkerfri, noe jeg syns er litt dumt. Ellers grei tur

Slett service helt fra begynnelsen! Integreringen mellom Widerøe og Norwegian er alt annet enn bra! Savner virkelig tiden da SAS eide Widerøe, for da fungerte ting sømløst Teknisk umulig for meg å sjekke inn via mobil/laptop eller via maskinene på flyplassen. Måtte gjøres manuelt. Fikk sure svar når det gjalt setetildelingen, og måtte betale for å bytte sete. Tenker jeg holder meg til SAS og Widerøe heretter

Gate åpnet for ombordstigning før flyet var klart for passasjerer. Måtte vente 15 minutter i et trappehus :(

Nye bagasjebegrensninger. En vanlig cabin luggage sertifisert bagasje er nå plutselig ikke cabin luggage mer hos Norwegian. Griskhet og dårlig service.

Forsinket ombordstigning, men mesteparten av forsinkelsen ble kjørt inn igjen. Landet nesten på tidsplan

Spiste ikke noe mat. Det var ingen underholdning på denne flyvninger.

Helt ok reise, alt gikk innen schedule, bra landing. Norwegian kunne ha noen spennende blad å lese, wifi funger jo ikke optimalt.

Lang kø inn til venterom. Deretter ny kø for ombordstigning. Passkontrollen rask via elektronisk sjekk. Grei service ombord.

Jeg reiste på en billig billett og fikk det jeg betalte for. Flyet var punktlig, men kunne vært bedre renholdt.

Plutselig kun 15 minutter med internett! Jeg hadde koblet meg opp før avgang uten å være klar over denne vesentlige endringen, for at nettforbindelsen så ble kuttet mens den fortsatte å telle minutter, for så å få beskjed om at de 15 minuttene var brukt opp, nåe jeg en times tid senere prøvde å koble meg på igjen :(

Hyggelig betjening som var forståelige og tilbudet de ga av drikke mm

Alt du behøver å vite om din flyvning fra Oslo til Henri Coandă internasjonale lufthavn

Velg hvilken flyplass du vil fly til i Bucuresti