Villa Gardenia Bed & Breakfast

3 stjerner
ma. 6.7.
-
ti. 7.7.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Villa Gardenia Bed & Breakfast
Leverandør for Villa Gardenia Bed & Breakfast
Leverandør for Villa Gardenia Bed & Breakfast
Oversikt
Priser
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet
Tips & FAQs
Overnattingssteder i nærheten

Nyeste tilbud på Villa Gardenia Bed & Breakfast

ma. 6.7.
-
ti. 7.7.

Fasiliteter på Villa Gardenia Bed & Breakfast

  • Gratis WiFi
  • Klimaanlegg

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Klimaanlegg

Vurderinger av Villa Gardenia Bed & Breakfast

9,3
Fantastisk
71 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
56
Veldig bra
5
Bra
7
Ok
3
Greit
0
Middelmådig
0
Dårlig
0
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Plassering

4741 Zimmerman Avenue, Niagarafallene, ON L2E 3M8

I nærheten

  • Great Wolf Lodge Water Park1.4 km
  • Whirlpool Aero Car1.5 km
  • Bird Kingdom1.5 km
  • Rainbow Bridge1.6 km
  • Fallsview Indoor Waterpark1.6 km
  • Casino Niagara1.7 km
  • Clifton Hill1.9 km
  • Criminals Hall of Fame1.9 km
  • Niagara SkyWheel2 km
  • Maid of the Mist2.2 km
  • Queen Victoria Park2.5 km
  • Skylon Tower2.7 km

Retningslinjer

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 15:00, utsjekk når som helst før 11:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Når bør man bestille rom på Villa Gardenia Bed & Breakfast

Pris per natt. Prisene er ikke faste og kan variere i løpet av tid.
Snittpris per natt per måned
Snittpris per natt

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Villa Gardenia Bed & Breakfast

  • Hvor ligger Villa Gardenia Bed & Breakfast?

    Villa Gardenia Bed & Breakfast befinner seg på 4741 Zimmerman Avenue – 2,6 km fra sentrum av Niagarafallene. Landemerket som ligger nærmest Villa Gardenia Bed & Breakfast er Great Wolf Lodge Water Park.

  • Når er innsjekk og utsjekk på Villa Gardenia Bed & Breakfast?

    På Villa Gardenia Bed & Breakfast kan du sjekke inn fra 15:00, og utsjekk er 11:00.

  • Tilbyr Villa Gardenia Bed & Breakfast gratis Wi–Fi?

    Ja, Villa Gardenia Bed & Breakfast tilbyr gratis Wi–Fi.

  • Hvor langt er det fra Villa Gardenia Bed & Breakfast til flyplassen?

    Det er 9,4 km fra Villa Gardenia Bed & Breakfast til Niagarafallene Niagara Falls. Det er 13,1 km fra Villa Gardenia Bed & Breakfast til St Catharines.

  • Hvordan finner KAYAK så gode hotelltilbud for Villa Gardenia Bed & Breakfast?

    KAYAK leter gjennom nettet etter alle romtilbud tilgjengelig på Villa Gardenia Bed & Breakfast i Niagarafallene og lar deg sammenligne dem for å finne den beste prisen for oppholdet ditt. Mange ulike reisesider tilbyr rabatter eller tilbud til forskjellige tider for rom på Villa Gardenia Bed & Breakfast, og KAYAK gir deg priser fra et stort utvalg reisesider. Som betyr at du alltid kan finne et godt tilbud for Villa Gardenia Bed & Breakfast.

Hoteller og overnattingssteder i nærheten

Feriebolig
Garden 2 Storey House
9.6 Enestående (63 vurderinger)0,03 kmBoblebad, Kjøkken, minikjøkkenfra 2 114 kr
Feriebolig
Niagara Falls . Canada. Vacation Home
9.4 Enestående (14 vurderinger)0,05 kmBalkong, klimaanlegg, Kaffemaskinfra 3 721 kr
2-stjernes hotell
white swan house
0,06 kmWiFifra 5 391 kr
Feriebolig
Niagara vacation dream home
9.1 Enestående (12 vurderinger)0,06 kmBalkong, klimaanlegg, grillfra 3 930 kr
4-stjernes hotell
39 % billigere
Butterfly Manor
9.8 Enestående (1 311 vurderinger)0,28 kmRomservice, Gratis WiFi, Te-/kaffetrakterfra 1 274 kr
Feriebolig
38 % billigere
Adriana's AirB&B
0,72 kmWiFi, klimaanleggfra 1 290 kr
Feriebolig
34 % billigere
8 King Bed, Comfy Sofa, Close to Attractions
0,36 kmWiFi, klimaanlegg, Kaffemaskinfra 1 370 kr
Feriebolig
33 % billigere
Bright 1BR Apt in Niagara Falls and Scenic Stay
5.5 Ok (4 vurderinger)0,49 kmWiFi, klimaanlegg, Kaffemaskinfra 1 385 kr
Feriebolig
Boutique Home By The Falls
10 Enestående (20 vurderinger)0,28 kmKlimaanlegg, Kaffemaskin, peisfra 2 441 kr
Feriebolig
Victoria Family Vacation Home4 Minutes To The Falls
10 Enestående (2 vurderinger)0,38 kmKlimaanlegg, grillfra 2 173 kr
Feriebolig
Newly Renovated 3BR Duplex-1st FL | 5 min to Niagara Falls |Trails Nearby!
10 Enestående (1 vurdering)0,67 kmKlimaanlegg, Kaffemaskinfra 2 927 kr
Feriebolig
10 % billigere
Wood-Rich Niagara Loft close to Queen Street
10 Enestående (1 vurdering)0,72 kmKjøkken, Balkong, klimaanleggfra 1 876 kr

Verdt å vite

Avstand til sentrum

Nærmeste flyplass

Avstand til flyplass

2,6 km
St Catharines
13,1 km