Hotel Kimberly Manila

3 stjerner
8,7
Veldig bra
basert på 1615 vurderinger
1 615 vurderinger
ti. 29.9.
-
on. 30.9.
2 gjester, 1 rom
Oversikt
Priser
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet
Tips & FAQs
Overnattingssteder i nærheten

Oversikt

Dette hotellet tilbyr en restaurant, en bar/lounge og en kaffebar/kafé. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Kaffe/te på fellesområdet, et forretningssenter og konferanserom tilbys også. Rengjøring (på forespørsel) Hotel Kimberly Manila har 58 rom med airconditioning, minibar og safe. Hvert gjesterom er individuelt møblert og dekorert. Sengene med overmadrass har sengetøy av topp kvalitet. En 32-tommers LCD-TV med kabel-TV med filmkanaler er tilgjengelig på gjesterommene. På badet finner man tøfler, bideer og toalettartikler (inkludert). Gjestene her får tilgang til wi-fi inkludert i prisen. Skrivebord og telefon tilbys. Fasiliteter tilgjengelige på forespørsel er massasje på rommet, strykejern/-brett og hårføner. Rengjøring tilbys daglig.
8,7
Veldig bra
1615 vurderinger

Nyeste tilbud på Hotel Kimberly Manila

ti. 29.9.
-
on. 30.9.
Tilbud fra
335 kr
Billigste pris per natt
Sammenlign priser for Superior Rom, Deluxe rom og 17 flere Hotel Kimberly Manila-tilbud.
Superior Rom, ukjent sengetype
335 kr
per natt med avgifter
Deluxe rom, ukjent sengetype
454 kr
per natt med avgifter
Superior Rom, ukjent sengetype
453 kr
per natt med avgifter
Deluxe rom, ukjent sengetype
834 kr
per natt med avgifter
Superior Rom, ukjent sengetype
457 kr
per natt med avgifter
Superior Rom, ukjent sengetype
462 kr
per natt med avgifter
Deluxe rom, 1 queensize.seng
817 kr
per natt med avgifter
Superior Rom, ukjent sengetype
489 kr
per natt med avgifter
Superior Rom, ukjent sengetype
516 kr
per natt med avgifter
Executive-rom, ukjent sengetype
1 261 kr
per natt med avgifter
Queen Rom, 1 queensize.seng
565 kr
per natt med avgifter
Superior Rom, 2 enkeltsenger
577 kr
per natt med avgifter
Superior Rom, ukjent sengetype
585 kr
per natt med avgifter
Deluxe rom, ukjent sengetype
850 kr
per natt med avgifter
Superior Rom, 1 enkeltseng
657 kr
per natt med avgifter
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Fasiliteter på Hotel Kimberly Manila

  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Café/Kaffebar
  • Forretningssenter
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler

Vurderinger av Hotel Kimberly Manila

8,7
Veldig bra
1615 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
836
Veldig bra
344
Bra
235
Ok
76
Greit
59
Middelmådig
28
Dårlig
37
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Plassering

770 Pedro Gil Street, Manila 1004

I nærheten

  • Robinson's Place250 m
  • Universitetet i Filippinene Manila279 m
  • Roxas Boulevard0.9 km
  • National Library of the Philippines1.1 km
  • Rizal Park1.2 km
  • Baluarte de San Andres1.6 km
  • Bangko Sentral ng Pilipinas1.6 km
  • Manila Ocean Park1.6 km
  • Cultural Center of the Philippines1.9 km
  • San Agustin Church2 km
  • Malacañang Palace2.2 km
  • Manila Cathedral2.3 km

Retningslinjer

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 14:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Hotel Kimberly Manila

Hvilken måned har de laveste prisene på Hotel Kimberly Manila?

Den billigste måneden for å bo på Hotel Kimberly Manila er juli, med en gjennomsnittspris på 434 kr per natt. Den dyreste måneden er Desember når det koster 820 kr per natt.

Hvilken dag er det billigst å bestille på Hotel Kimberly Manila?

Den billigste dagen å bestille Hotel Kimberly Manila på er torsdag, med en gjennomsnittlig pris på 392 kr per natt.. Den dyreste dagen er onsdag til 520 kr per natt.

Hvor lenge i forveien bør man bestille på Hotel Kimberly Manila?

Bestill rundt 5 uker i forveien for å få best pris på Hotel Kimberly Manila. Dette kan spare deg omtrent 42 % sammenlignet med å bestille i siste liten.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Hotel Kimberly Manila

  • Hvor ligger Hotel Kimberly Manila?

    Hotel Kimberly Manila befinner seg på 770 Pedro Gil Street i Malate – 2,9 km fra sentrum av Manila. Landemerket som ligger nærmest Hotel Kimberly Manila er Robinson's Place.

  • Når er innsjekk og utsjekk på Hotel Kimberly Manila?

    På Hotel Kimberly Manila kan du sjekke inn fra 14:00, og utsjekk er 12:00.

  • Tilbyr Hotel Kimberly Manila gratis Wi–Fi?

    Ja, Hotel Kimberly Manila tilbyr gratis Wi–Fi.

  • Hvor langt er det fra Hotel Kimberly Manila til flyplassen?

    Det er 8,1 km fra Hotel Kimberly Manila til Manila Ninoy Aquino Intl. Det er 81,9 km fra Hotel Kimberly Manila til Angeles City Clark Intl.

  • Hvordan finner KAYAK så gode hotelltilbud for Hotel Kimberly Manila?

    KAYAK leter gjennom nettet etter alle romtilbud tilgjengelig på Hotel Kimberly Manila i Manila og lar deg sammenligne dem for å finne den beste prisen for oppholdet ditt. Mange ulike reisesider tilbyr rabatter eller tilbud til forskjellige tider for rom på Hotel Kimberly Manila, og KAYAK gir deg priser fra et stort utvalg reisesider. Som betyr at du alltid kan finne et godt tilbud for Hotel Kimberly Manila.

Hoteller og overnattingssteder i nærheten

2-stjernes hotell
25 % billigere
Rosh Hotel
8 Enestående (320 vurderinger)0,11 kmRomservice, Gratis WiFi, Gratis parkeringfra 312 kr
2-stjernes hotell
Shalom Hotel Manila
5.4 Ok (2 vurderinger)0,13 kmfra 566 kr
3-stjernes hotell
20 % billigereTropicana Suites8.6 Enestående (1 515 vurderinger)0,14 kmUtendørs basseng, Treningssenter, Restaurantfra 334 kr
3-stjernes hotell
16 % billigere
lyf Malate Manila managed by The Ascott Limited
8.7 Enestående (226 vurderinger)0,19 kmTreningssenter, Gratis WiFi, Kaffemaskinfra 349 kr
1-stjernes hotell
77 % billigereGaius Inn2.5 Middelmådig (34 vurderinger)0,36 kmWiFi, Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene, Flatskjerm-TVfra 95 kr
2-stjernes hotell
64 % billigere
Shandong Residences
7.1 Bra (46 vurderinger)0,4 kmfra 151 kr
3-stjernes hotell
61 % billigereManila Manor Hotel6.3 Bra (2 653 vurderinger)0,32 kmRestaurant, Romservice, Gratis WiFifra 161 kr
1-stjernes hotell
59 % billigere
Stay Manila Hotel by RedDoorz
0,4 kmfra 170 kr
3-stjernes hotell
16 % billigere
lyf Malate Manila managed by The Ascott Limited
8.7 Enestående (226 vurderinger)0,19 kmTreningssenter, Gratis WiFi, Kaffemaskinfra 349 kr
3-stjernes hotell
20 % billigereTropicana Suites8.6 Enestående (1 515 vurderinger)0,14 kmUtendørs basseng, Treningssenter, Restaurantfra 334 kr
3-stjernes hotell
57 % billigerePearl Lane Hotel8.6 Enestående (225 vurderinger)0,28 kmRestaurant, Romservice, Gratis WiFifra 180 kr
3-stjernes hotell
27 % billigereRothman Hotel8.3 Enestående (1 621 vurderinger)0,39 kmRestaurant, Bar/Lounge, Romservicefra 302 kr

Verdt å vite

Avstand til sentrum

Nærmeste flyplass

Avstand til flyplass

2,9 km
Manila Ninoy Aquino Intl
8,1 km