Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road

3 stjerner
4,6
Middelmådig
basert på 2 vurderinger
2 vurderinger
sø. 23.8.
-
ma. 24.8.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road
Leverandør for Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road
Leverandør for Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road
Oversikt
Priser
Fasiliteter
Vurderinger
Beliggenhet
Tips & FAQs
Overnattingssteder i nærheten

Nyeste tilbud på Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road

sø. 23.8.
-
ma. 24.8.

Fasiliteter på Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road

  • Gratis WiFi
  • Forretningssenter
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Vaskeritjeneste
  • Vaskeri
  • Døgnåpen resepsjon
  • Safe
  • Klimaanlegg
  • Heis
  • Bagasjeoppbevaring

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste

Tjenester og hjelpemidler

  • Forretningssenter
  • Døgnåpen resepsjon

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Klimaanlegg

Media og underholdning

  • Kabel- eller satellitt-TV

Tilgjengelighet og egnethet

  • Heis

Generelt

  • Bagasjeoppbevaring

Helse og sikkerhet

  • Safe

Vurderinger av Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road

4,6
Middelmådig
2 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
0
Veldig bra
0
Bra
0
Ok
1
Greit
0
Middelmådig
0
Dårlig
1
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Plassering

1005 Hongmei South Road, Shanghai

I nærheten

  • Shanghai French Concession10.4 km
  • Shanghai Jiao Tong University11.1 km
  • Jing'an Temple11.2 km
  • Shanghai Exhibition Center11.5 km
  • Xintiandi11.6 km
  • Østkinas pedagogiske universitet11.8 km
  • People's Square12.7 km
  • Yu Yuan Garden13.2 km
  • Nanjing Road13.2 km
  • The Bund14.2 km
  • Shanghai Tower14.4 km
  • Jin Mao Tower14.6 km

Retningslinjer

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 14:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road

  • Hvor ligger Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road?

    Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road befinner seg på 1005 Hongmei South Road i Minhang – 12 km fra sentrum av Shanghai. Landemerket som ligger nærmest Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road er Shanghai French Concession.

  • Når er innsjekk og utsjekk på Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road?

    På Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road kan du sjekke inn fra 14:00, og utsjekk er 12:00.

  • Tilbyr Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road gratis Wi–Fi?

    Ja, Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road tilbyr gratis Wi–Fi.

  • Hvor langt er det fra Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road til flyplassen?

    Det er 11,6 km fra Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road til Shanghai Hongqiao. Det er 36,4 km fra Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road til Shanghai Pu Dong.

  • Hvordan finner KAYAK så gode hotelltilbud for Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road?

    KAYAK leter gjennom nettet etter alle romtilbud tilgjengelig på Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road i Shanghai og lar deg sammenligne dem for å finne den beste prisen for oppholdet ditt. Mange ulike reisesider tilbyr rabatter eller tilbud til forskjellige tider for rom på Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road, og KAYAK gir deg priser fra et stort utvalg reisesider. Som betyr at du alltid kan finne et godt tilbud for Home Inn Shanghai Jinjiang Amusement Park South Hongmei Road.

Hoteller og overnattingssteder i nærheten

2-stjernes hotell
Hanting Shanghai Meilong Wanhui Internationalplaz
0,05 kmRomservice, Gratis WiFi, Kabel- eller satellitt-TVfra 516 kr
Nugget Hotel (Shanghai South Railway Station Nugget Lane Branch)
0,07 kmfra 365 kr
2-stjernes hotell
Sushi Light Luxury Hotel (Shanghai South Railway Station)
0,08 kmWiFifra 217 kr
2-stjernes hotell
xing zhu hotel
0,29 kmfra 218 kr
2-stjernes hotell
7 % billigere
99 Inn(Shanghai Luoxiu Road subway station store)
1,18 kmfra 170 kr
2-stjernes hotell
C9 Apartment Hotel (Shanghai Meilong Branch)
1,6 kmfra 199 kr
2-stjernes hotell
Ping'an Hotel
1,78 kmWiFifra 208 kr
2-stjernes hotell
Sushi Light Luxury Hotel (Shanghai South Railway Station)
0,08 kmWiFifra 217 kr
3-stjernes hotell
Ji Hotel Shanghai Meilong Wanhui International Plaza
10 Enestående (1 vurdering)0,42 kmRestaurant, Gratis WiFi, Te-/kaffetrakterfra 463 kr
2-stjernes hotell
Hanting Express Shanghai South Railway Station Luoxiang Road Branch
6 Bra (20 vurderinger)1,79 kmRomservice, Kabel- eller satellitt-TVfra 246 kr
2-stjernes hotell
Hanting Shanghai Meilong Wanhui Internationalplaz
0,05 kmRomservice, Gratis WiFi, Kabel- eller satellitt-TVfra 516 kr
Nugget Hotel (Shanghai South Railway Station Nugget Lane Branch)
0,07 kmfra 365 kr

Verdt å vite

Avstand til sentrum

Nærmeste flyplass

Avstand til flyplass

12,0 km
Shanghai Hongqiao
11,6 km