Lavsesong | september | Den billigste måneden med et prisfall på i gjennomsnitt 27%. |
---|---|---|
Høysesong | mai | Den dyreste måneden med en prisøkning på i gjennomsnitt 119%. |
Gjennomsnittspris (ukedag) | 815 kr | Gjennomsnittlig pris for søn. - tor. de(n) siste 2 ukene. |
Gjennomsnittspris (natt helg) | 830 kr | Gjennomsnittlig pris for fre. & lør. de(n) siste 2 ukene. |
Hoteller er trygge miljøer for reisende så lenge de implementerer nødvendige hygienetiltak i møtet med koronaviruset (COVID-19). Vi anbefaler deg imidlertid om å kontakte lokale myndigheter vedrørende sikkerhetsprosedyrene til hoteller i Langkawi.
KAYAK-brukere har funnet dobbeltrom i Langkawi for kun 68 kr i løpet av de siste 3 dagene. Gjennomsnittsprisen er 496 kr.
I løpet av de siste 72 timene fant brukere Langkawi hoteller for denne helgen med priser fra kun 84 kr per natt. Brukerne fant også 3-stjerners hoteller fra 105 kr og 4-stjerners hoteller fra 294 kr.
Når du har startet hotellsøket på KAYAK, kan du avgrense søket etter bydel for å velge sentrale distrikter i Langkawi. Du kan også utføre et søk ved hjelp av bykartet for å velge en spesifikk plassering, f.eks. Langkawi sentrum
Ta en titt på vårt omfattende hotellkart for å finne de beste hotellene i nærheten av deg.