Pousada Bosque do Esquilo

3 stjerner
8,6
Veldig bra
basert på 358 vurderinger
358 vurderinger
ti. 29.9.
-
on. 30.9.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Pousada Bosque do Esquilo
Leverandør for Pousada Bosque do Esquilo
Leverandør for Pousada Bosque do Esquilo
Oversikt
Priser
Vurderinger
Beliggenhet
Tips & FAQs
Overnattingssteder i nærheten

Nyeste tilbud på Pousada Bosque do Esquilo

ti. 29.9.
-
on. 30.9.

Vurderinger av Pousada Bosque do Esquilo

8,6
Veldig bra
358 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
218
Veldig bra
60
Bra
39
Ok
13
Greit
15
Middelmådig
4
Dårlig
9
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Retningslinjer

Innsjekk/utsjekk

Innsjekk når som helst etter 14:00, utsjekk når som helst før 12:00

Kansellering/forhåndsbetaling

Retningslinjer for kansellering/forhåndsbetaling varierer etter romtype og leverandør.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Pousada Bosque do Esquilo

  • Hvor ligger Pousada Bosque do Esquilo?

    Pousada Bosque do Esquilo befinner seg på Av. Cimabue, 139 – 2,1 km fra sentrum av Penedo.

  • Når er innsjekk og utsjekk på Pousada Bosque do Esquilo?

    På Pousada Bosque do Esquilo kan du sjekke inn fra 14:00, og utsjekk er 12:00.

  • Hvor langt er det fra Pousada Bosque do Esquilo til flyplassen?

    Det er 61,3 km fra Pousada Bosque do Esquilo til Angra dos Reis. Det er 88,1 km fra Pousada Bosque do Esquilo til Paraty.

  • Hvordan finner KAYAK så gode hotelltilbud for Pousada Bosque do Esquilo?

    KAYAK leter gjennom nettet etter alle romtilbud tilgjengelig på Pousada Bosque do Esquilo i Penedo og lar deg sammenligne dem for å finne den beste prisen for oppholdet ditt. Mange ulike reisesider tilbyr rabatter eller tilbud til forskjellige tider for rom på Pousada Bosque do Esquilo, og KAYAK gir deg priser fra et stort utvalg reisesider. Som betyr at du alltid kan finne et godt tilbud for Pousada Bosque do Esquilo.

Hoteller og overnattingssteder i nærheten

3-stjernes hotell
58 % billigere
Pousada Casa do Bosque
9.2 Enestående (348 vurderinger)0,85 kmUtendørs basseng, Romservice, Gratis WiFifra 312 kr
2-stjernes hotell
29 % billigere
Pousada Pinhais do Martinelli
6.8 Bra (414 vurderinger)1,04 kmRomservice, Gratis WiFifra 519 kr
3-stjernes hotell
35 % billigere
Pousada Flor de Penedo
8.9 Enestående (805 vurderinger)1,48 kmUtendørs basseng, Gratis WiFi, Gratis parkeringfra 481 kr
3-stjernes hotell
53 % billigere
Hotel Penedo Inn
8.5 Enestående (602 vurderinger)1,78 kmUtendørs basseng, Gratis WiFi, Gratis parkeringfra 349 kr
3-stjernes hotell
58 % billigere
Pousada Casa do Bosque
9.2 Enestående (348 vurderinger)0,85 kmUtendørs basseng, Romservice, Gratis WiFifra 312 kr
3-stjernes hotell
53 % billigere
Hotel Penedo Inn
8.5 Enestående (602 vurderinger)1,78 kmUtendørs basseng, Gratis WiFi, Gratis parkeringfra 349 kr
3-stjernes hotell
50 % billigere
Pousada Nova Conquista
7.6 Bra (513 vurderinger)1,8 kmfra 368 kr
3-stjernes hotell
41 % billigere
Hotel do Papai Noel
8.9 Enestående (3 509 vurderinger)1,95 kmUtendørs basseng, Innendørs basseng, Treningssenterfra 434 kr
3-stjernes hotell
58 % billigere
Pousada Casa do Bosque
9.2 Enestående (348 vurderinger)0,85 kmUtendørs basseng, Romservice, Gratis WiFifra 312 kr
3-stjernes hotell
28 % billigereHotel Britannia9.2 Enestående (1 938 vurderinger)1,82 kmUtendørs basseng, Innendørs basseng, Treningssenterfra 528 kr
3-stjernes hotell
21 % billigereHotel Rio Penedo9.2 Enestående (1 593 vurderinger)1,91 kmUtendørs basseng, Treningssenter, Bar/Loungefra 585 kr
3-stjernes hotell
21 % billigere
Pousada Reserva Penedo
9 Enestående (728 vurderinger)1,91 kmUtendørs basseng, Innendørs basseng, Treningssenterfra 585 kr

Verdt å vite

Avstand til sentrum

2,1 km