Máni Apartments

0 av 0 stjerner
Laugavegur 18, Reykjavík
7. sep. - 14. sep.
(1 rom • 2 gjester)
8,0
Enestående
1629 vurderinger

Utvalgt tilbud

Fotoseksjon

Stue bilde av Máni Apartments
Annet bilde av Máni Apartments
Annet bilde av Máni Apartments
Annet bilde av Máni Apartments
Annet bilde av Máni Apartments
Vis alle bildene

Oversikt

Leilighetshotell i Reykjavík, like i nærheten av Laugavegur Dette leilighetshotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr concierge-tjenester, en PC-stasjon og hurtiginnsjekking. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Hurtigutsjekking, tur-/billettassistanse og safe i resepsjonen tilbys også. Leilighetene har et kjøleskap og mikrobølgeovn, i tillegg til wi-fi inkludert og en flatskjerm-TV med Parabol-TV. Kokeplater, en kaffetrakter/tekoker og lokalsamtaler (inkludert) tilbys også. Máni Apartments har 86 rom med kaffetraktere/tekokere og hårføner. Hvert gjesterom er individuelt møblert og dekorert. Flatskjerm-TV inkluderer parabol-TV. Gjester kan benytte seg av kjøleskap og mikrobølgeovn på rommet. Badene har badekar eller dusj og toalettartikler (inkludert). Dette leilighetshotellet i Reykjavík tilbyr kablet internett inkludert i prisen. Forretningsfasiliteter omfatter telefon med lokalsamtaler (inkludert) (restriksjoner kan gjelde). Fasiliteter tilgjengelige på forespørsel er allergitestet sengetøy og strykejern/-brett. Fritidsaktivitetene som er oppført nedenfor, er tilgjengelige enten på overnattingsstedet eller i nærområdet. Avgifter kan tilkomme.
Innsjekk: Fra 15:00
Utsjekk: Før 10:00

Tilgjengelige tilbud

Søker for de beste tilbudene...
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer

Fasiliteter

Sauna
Kjøkken
Minikjøkken
Terrasse/patio
Balkong
Kaffemaskin
Vaskeri
Sengetøy
Håndklær
    Kjøkken
  • Vinglass
  • Vannkoker
  • Oppvaskmaskin
  • Ovn
  • Mikrobølgeovn
  • Kjøkkenutstyr
  • Komfyrtopp
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Brødrister
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Kjøkken
  • Minikjøkken
    Det mest nødvendige
  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Håndklær/sengetøy (ekstra gebyr)
  • Søppeldunker
    Tilgjengelighet og egnethet
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Hypoallergenisk
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • De øvre etasjene nås via heis
    Tjenester og hjelpemidler
  • Vekkeservice
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon
    Bad
  • Delt bad
  • Dusj
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad
    Generelt
  • Ved vinduet
  • Familierom
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Sofa
  • Bagasjeoppbevaring
    Helse og sikkerhet
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer på fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe
    Media og underholdning
  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV
    Utendørs
  • Terrasse/patio
  • Balkong
    Familievennlig
  • Barnevakt
  • Babysenger tilgjengelig
    Spa
  • Spa
  • Sauna
    Parkering og transport
  • Flyplasstransport
    Vaskeri
  • Vaskeri
    Soverom
  • Klesstativ
    Arbeidsområde
  • Smarttelefon
    Restauranter
  • Spisebord

Beliggenhet

Laugavegur 18, Reykjavík

Vurderinger

8,0
Veldig bra
1629 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
788
Veldig bra
299
Bra
284
Ok
94
Greit
73
Middelmådig
37
Dårlig
54

Alle vurderinger

10
Fantastisk
Hanne, okt. 2025
Fordeler (+) Reint og fint. Veldig koselig leilighet. Stille og rolig område.
Ulemper (-) Kunne vært et stort og et lite håndkle til hver person.
8.0
Veldig bra
Kari, juni 2025
Fordeler (+) Sentralt.Store rom og store bad.Reint overalt,nok håndkle.Rask respons når vi spurde om noko.
Ulemper (-) Av trevad med dusj var det kun en som fungerte ok.Litt lite kjøkken utstyr.Vi var 6 voksne og to barn.Måtte vaske vannglass til hvert måltid kun 6 stk 5 vinglass i forskjellige str.Måtte spørre etter søppelposer og hvor vi skulle kaste søppel…Burde vært en informasjonsbrosjyre som er oppdatert
7.0
Bra
Cathrin, mai 2025
Fordeler (+) Lett å finne frem. Gode senger. Romslig, vi hadde to soverom. Tre personer. I alt 5 senger. Kjøkken med det vi trengte. Fikk mail om at vi bare måtte ta kontakt hvis det var noe. Sentalt og tett på utelivet, du kan sitte på rommet å delta på utelivet.
Ulemper (-) Litt lite kopper, var litt skår i noen kopper/fat. Stekepannen lignet på en wok panne 🤣 Hvis du er var på lyd, han utelivet by på for mye støy.
5.0
Greit
Birgitte, aug. 2024
Fordeler (+) Beliggenheten. Moderne leiligheter.
Ulemper (-) Sengene var vonde, mye var møkkete. De kom ikke å tømte søpla eller ga oss rene håndkler. Leiligheten ble ikke vasket i løpet av vårt opphold.
8.0
Veldig bra
Charlotte, sep. 2022
Fordeler (+) Veldig sentralt, bodde midt i hovedgata. Veldig gode senger.
Ulemper (-) Mye støy fra gata om natten
7.5
Bra
Anonymous, sep. 2019
Fordeler (+) Stort rom med 2 bad, store soverom. Gode senger , ren og pen nyoppusset leilighet.Topp beliggenhet ved handlegaten i Reykjavik.
Ulemper (-) Halvferdig oppussing på terrasse og ellers i bygget. Var tett sluk i dusj da vi kom, og manglet flere lyspærer. Synes leiligheten manglet en komfortabel sittegruppe .Var et spisebord som var i dårlig stand. Housekeeping glemte å ta søppelet med seg ved rengjøring.
7.5
Bra
Anonymous, sep. 2019
Fordeler (+) Stort rom med 2 bad, store soverom. Gode senger , ren og pen nyoppusset leilighet.Topp beliggenhet ved handlegaten i Reykjavik.
Ulemper (-) Halvferdig oppussing på terrasse og ellers i bygget. Var tett sluk i dusj da vi kom, og manglet flere lyspærer. Synes leiligheten manglet en komfortabel sittegruppe .Var et spisebord som var i dårlig stand. Housekeeping glemte å ta søppelet med seg ved rengjøring.
9.2
Fantastisk
Torstein, sep. 2019
Fordeler (+) Fint med to bad, da vi var fem stk. I leiligheten.
9.2
Fantastisk
Torstein, sep. 2019
Fordeler (+) Fint med to bad, da vi var fem stk. I leiligheten.
6.7
Ok
Karlis, aug. 2019
Fordeler (+) Beliggenheten, midt i sentrum er kjempeflott
Ulemper (-) oppfølging fra personalet når det gjelder mangler på rommet. eksempelvis så tok det 2 dager å få nye batterier til fjernkontrollen for TV, og rent oppvaskhåndkle fikk vi ikke. (vi hadde kjøkken og vasket opp selv, men i løpet av en uke kunne vi trenge mer en ett håndkle.