B&B Dolcevita ligger i Pompei, bare en kort spasertur fra turistattraksjoner, som Napolibukta. Det ligger perfekt til for gjester som vil se populære turistattraksjoner.
Bed & breakfastet tilbyr komfortable rom, i tillegg til ekspress inn- og utsjekking, bagasjeoppbevaring og turistinformasjon. På solrike dager er utendørsterrassen det ideelle stedet å slappe av.
For å gi gjester et mest mulig behagelig opphold, er alle rommene utstyrte med kjøleskap og Wi-Fi på rommene. Det finnes også flere rom tilrettelagt for familier.
Gjester ved B&B Dolcevita som ønsker en unik matopplevelse uten å måtte reise langt, bør prøve overnattingsstedets restaurant. Frokost serveres daglig, og de som ønsker det, kan få den servert på rommet sitt. Det finnes også et bredt utvalg serveringssteder like ved.
Napoli internasjonale flyplass ligger under 30 minutter med bil fra B&B Dolcevita. Det er også bare en kort tur med bil fra Scafati og Napoli.
Vurdering
8,8
Enestående
Basert på 933 vurderinger
Tilgjengelige tilbud
Søker for de beste tilbudene...
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?